Quicklinks
Contact
N.S.H.C. Apeliotes

Adres
N.S.H.C. Apeliotes
Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen

Postadres
Postbus 1268, 6501 BG Nijmegen

Societeit
Villa van Schaek
Van Schaeck Mathonsingel 10
6512 AP Nijmegen

+31 6 53202074

[email protected]

Klik hier voor alle contact gegevens
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 01 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Quick Stick D1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Gron.Studs D1 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Apeliotes D1 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Deventer D1 2 3 1 0 1 3 1 0
5 HCM D1 2 3 1 0 1 7 6 0
6 Leusden D1 2 3 1 0 1 4 3 0
7 Twente D1 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Ares D1 2 3 1 0 1 2 3 0
9 Zevenaar D1 2 3 1 0 1 3 5 0
10 Almelo D1 2 0 0 0 2 3 8 0
11 Leeuwarden D1 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Barneveld D1 2 0 0 0 2 1 13 0
  2e klasse 
  Dames 01 BK 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Enschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Concordia D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heeze D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 02 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwolle D2 (O) 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Nijmegen D2 (O) 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Union D2 (O) 2 4 1 1 0 11 5 0
4 QZ D2 (O) 2 4 1 1 0 4 3 0
5 Nijmegen D3 2 3 1 0 1 5 2 0
6 Wageningen D2 (O) 2 3 1 0 1 5 3 0
7 Almelo D2 (O) 2 3 1 0 1 2 11 0
8 HCM D2 (O) 2 1 0 1 1 5 6 0
9 Beuningen D2 (O) 2 1 0 1 1 4 5 0
10 Zwolle D3 2 1 0 1 1 5 8 0
11 Apeliotes D2 (O) 2 1 0 1 1 1 4 0
12 Beuningen D3 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. hoofdklasse 
  Dames 03 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 QZ D3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Nijmegen D6 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Nijmegen D4 2 6 2 0 0 2 0 0
4 Nijmegen D7 2 4 1 1 0 7 3 0
5 Apeliotes D4 2 4 1 1 0 2 1 0
6 Union D5 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Upward D2 (O) 2 2 0 2 0 2 2 0
8 Union D4 2 1 0 1 1 0 1 0
9 Arnhem D2 (O) 2 1 0 1 1 1 3 0
10 Ares D2 (O) 2 0 0 0 2 2 4 0
11 Apeliotes D3 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Bemmel D2 (O) 2 0 0 0 2 3 10 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 04 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 QZ D3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Nijmegen D6 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Nijmegen D4 2 6 2 0 0 2 0 0
4 Nijmegen D7 2 4 1 1 0 7 3 0
5 Apeliotes D4 2 4 1 1 0 2 1 0
6 Union D5 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Upward D2 (O) 2 2 0 2 0 2 2 0
8 Union D4 2 1 0 1 1 0 1 0
9 Arnhem D2 (O) 2 1 0 1 1 1 3 0
10 Ares D2 (O) 2 0 0 0 2 2 4 0
11 Apeliotes D3 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Bemmel D2 (O) 2 0 0 0 2 3 10 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 05 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bully D2 (O) 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Deventer D2 (O) 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Bully D3 2 6 2 0 0 7 4 0
4 EHV D2 (O) 2 3 1 0 1 6 3 0
5 Union D3 2 3 1 0 1 4 1 0
6 Zwolle D4 2 3 1 0 1 6 6 0
7 Apeliotes D5 2 3 1 0 1 3 9 0
8 EHV D3 2 3 1 0 1 3 12 0
9 Drienerlo D2 (O) 2 1 0 1 1 2 4 0
10 Apeldoorn D2 (O) 2 1 0 1 1 1 4 0
11 Nijmegen D5 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Zwolle D5 2 0 0 0 2 3 9 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 06 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 EHV D4 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Zwolle D6 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Nijmegen D8 2 6 2 0 0 8 3 0
4 Apeliotes D7 2 6 2 0 0 6 1 0
5 Wageningen D3 2 6 2 0 0 6 1 0
6 Wageningen D5 2 3 1 0 1 7 5 0
7 Twente D2 (O) 2 3 1 0 1 3 3 0
8 QZ D4 2 0 0 0 2 6 10 0
9 Apeliotes D6 2 0 0 0 2 1 8 0
10 Kampen D1 2 0 0 0 2 1 9 0
11 PW D2 (O) 2 0 0 0 2 0 8 0
12 Almelo D3 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 07 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 EHV D4 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Zwolle D6 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Nijmegen D8 2 6 2 0 0 8 3 0
4 Apeliotes D7 2 6 2 0 0 6 1 0
5 Wageningen D3 2 6 2 0 0 6 1 0
6 Wageningen D5 2 3 1 0 1 7 5 0
7 Twente D2 (O) 2 3 1 0 1 3 3 0
8 QZ D4 2 0 0 0 2 6 10 0
9 Apeliotes D6 2 0 0 0 2 1 8 0
10 Kampen D1 2 0 0 0 2 1 9 0
11 PW D2 (O) 2 0 0 0 2 0 8 0
12 Almelo D3 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 08 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Arnhem D3 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Nijmegen D11 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Apeliotes D8 2 6 2 0 0 3 1 0
4 Apeliotes D10 2 4 1 1 0 5 0 0
5 Nijmegen D14 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Upward D3 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Apeliotes D9 2 1 0 1 1 0 1 0
8 Union D7 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Beuningen D5 2 0 0 0 2 2 8 0
10 Nijmegen D13 2 0 0 0 2 0 11 0
11 Wageningen D6 2 0 0 0 2 1 13 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 09 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Arnhem D3 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Nijmegen D11 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Apeliotes D8 2 6 2 0 0 3 1 0
4 Apeliotes D10 2 4 1 1 0 5 0 0
5 Nijmegen D14 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Upward D3 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Apeliotes D9 2 1 0 1 1 0 1 0
8 Union D7 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Beuningen D5 2 0 0 0 2 2 8 0
10 Nijmegen D13 2 0 0 0 2 0 11 0
11 Wageningen D6 2 0 0 0 2 1 13 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 10 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Arnhem D3 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Nijmegen D11 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Apeliotes D8 2 6 2 0 0 3 1 0
4 Apeliotes D10 2 4 1 1 0 5 0 0
5 Nijmegen D14 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Upward D3 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Apeliotes D9 2 1 0 1 1 0 1 0
8 Union D7 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Beuningen D5 2 0 0 0 2 2 8 0
10 Nijmegen D13 2 0 0 0 2 0 11 0
11 Wageningen D6 2 0 0 0 2 1 13 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 11 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCM D5 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Oude IJsselstreek D1 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Union D10 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Apeliotes D13 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Nijmegen D18 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Union D9 2 3 1 0 1 2 3 0
7 Apeliotes D11 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Apeliotes D15 2 0 0 0 2 0 8 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 12 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nijmegen D15 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Dieren D3 2 6 2 0 0 9 0 0
3 HCM D4 2 6 2 0 0 3 0 0
4 Wageningen D7 2 4 1 1 0 3 1 0
5 Bemmel D4 2 3 1 0 1 4 3 0
6 Apeliotes D14 2 3 1 0 1 6 9 0
7 Ares D3 2 1 0 1 1 1 6 0
8 Apeliotes D12 2 0 0 0 2 0 2 0
9 Doetinchem D1 2 0 0 0 2 0 4 0
10 Nijmegen D16 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 13 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCM D5 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Oude IJsselstreek D1 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Union D10 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Apeliotes D13 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Nijmegen D18 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Union D9 2 3 1 0 1 2 3 0
7 Apeliotes D11 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Apeliotes D15 2 0 0 0 2 0 8 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 14 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nijmegen D15 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Dieren D3 2 6 2 0 0 9 0 0
3 HCM D4 2 6 2 0 0 3 0 0
4 Wageningen D7 2 4 1 1 0 3 1 0
5 Bemmel D4 2 3 1 0 1 4 3 0
6 Apeliotes D14 2 3 1 0 1 6 9 0
7 Ares D3 2 1 0 1 1 1 6 0
8 Apeliotes D12 2 0 0 0 2 0 2 0
9 Doetinchem D1 2 0 0 0 2 0 4 0
10 Nijmegen D16 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 15 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCM D5 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Oude IJsselstreek D1 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Union D10 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Apeliotes D13 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Nijmegen D18 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Union D9 2 3 1 0 1 2 3 0
7 Apeliotes D11 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Apeliotes D15 2 0 0 0 2 0 8 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 01 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Barneveld H1 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Hoevelaken H1 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Westerduiven H1 2 4 1 1 0 8 3 0
4 Bemmel H1 2 3 1 0 1 11 7 0
5 Civicum H1 2 3 1 0 1 7 6 0
6 Apeliotes H1 2 3 1 0 1 7 8 0
7 Wijchen H1 2 3 1 0 1 7 8 0
8 Doetinchem H1 2 3 1 0 1 6 9 0
9 Arnhem H1 2 3 1 0 1 4 7 0
10 Spitsbergen H1 2 1 0 1 1 5 7 0
11 Oosterbeek H1 2 0 0 0 2 6 12 0
12 Culemborg H1 2 0 0 0 2 4 10 0
  3e klasse 
  Heren 02 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Union H4 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Apeliotes H2 (O) 2 6 2 0 0 10 6 0
3 Wijchen H2 (O) 2 6 2 0 0 6 4 0
4 Wageningen H2 (O) 2 3 1 0 1 10 6 0
5 Nijmegen H6 2 3 1 0 1 4 3 0
6 HCM H2 (O) 2 3 1 0 1 3 2 0
7 Kromhouters H2 (O) 2 3 1 0 1 7 7 0
8 Apeliotes H3 2 3 1 0 1 2 3 0
9 Beuningen H3 2 3 1 0 1 6 8 0
10 QZ H3 2 0 0 0 2 6 10 0
11 Union H5 2 0 0 0 2 2 6 0
12 Beuningen H4 2 0 0 0 2 3 13 0
  Res. overgangsklasse 
  Heren 03 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Union H4 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Apeliotes H2 (O) 2 6 2 0 0 10 6 0
3 Wijchen H2 (O) 2 6 2 0 0 6 4 0
4 Wageningen H2 (O) 2 3 1 0 1 10 6 0
5 Nijmegen H6 2 3 1 0 1 4 3 0
6 HCM H2 (O) 2 3 1 0 1 3 2 0
7 Kromhouters H2 (O) 2 3 1 0 1 7 7 0
8 Apeliotes H3 2 3 1 0 1 2 3 0
9 Beuningen H3 2 3 1 0 1 6 8 0
10 QZ H3 2 0 0 0 2 6 10 0
11 Union H5 2 0 0 0 2 2 6 0
12 Beuningen H4 2 0 0 0 2 3 13 0
  Res. overgangsklasse 
  Heren 04 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zevenaar H2 (O) 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Wijchen H3 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Ede H4 2 3 1 0 1 12 8 0
4 HCM H3 1 3 1 0 0 4 0 0
5 HCM H4 1 3 1 0 0 4 1 0
6 Union H7 2 3 1 0 1 5 7 0
7 Apeliotes H4 2 3 1 0 1 7 11 0
8 Dieren H1 2 2 0 2 0 6 6 0
9 Wageningen H4 2 1 0 1 1 5 6 0
10 Bemmel H2 (O) 2 0 0 0 2 2 10 0
11 Zutphen H2 (O) 2 0 0 0 2 1 9 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 05 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Wijchen H4 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Overbetuwe H1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Upward H3 2 4 1 1 0 8 4 0
4 Nijmegen H10 2 4 1 1 0 9 6 0
5 Nijmegen H8 2 4 1 1 0 5 2 0
6 Wageningen H5 2 3 1 0 1 10 4 0
7 Nijmegen H9 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Druten H1 2 1 0 1 1 5 6 0
9 Apeliotes H5 2 1 0 1 1 3 4 0
10 Wageningen H6 2 1 0 1 1 4 8 0
11 Apeliotes H6 2 1 0 1 1 3 12 0
12 QZ H4 2 0 0 0 2 3 11 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 06 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Wijchen H4 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Overbetuwe H1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Upward H3 2 4 1 1 0 8 4 0
4 Nijmegen H10 2 4 1 1 0 9 6 0
5 Nijmegen H8 2 4 1 1 0 5 2 0
6 Wageningen H5 2 3 1 0 1 10 4 0
7 Nijmegen H9 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Druten H1 2 1 0 1 1 5 6 0
9 Apeliotes H5 2 1 0 1 1 3 4 0
10 Wageningen H6 2 1 0 1 1 4 8 0
11 Apeliotes H6 2 1 0 1 1 3 12 0
12 QZ H4 2 0 0 0 2 3 11 0
  Res. 2e klasse 
Agenda
29-9 Nieuwe leden dag
7-10 Strandballen Toernooi
10-10 Lezing 'sportpsycholoog Rico Schuijers'
11-10 Clinic met bal en stick
13-10 Uit je dak in de ballenbak
13-10 Paintballen
1-12 Lustumgala
  hele agenda
Sponsoren
Laatste uitslagen
D02 HCQZ D2 (O) 1-1
D08 Union D7 2-1
H05 NMHC Nijmegen H8 2-2
H01 Culemborg H1 7-2
H03 HCM Arnhem H2 (O) 0-2
H06 WMHC H6 3-3
D07 WMHC D5 2-1
D15 NMHC Nijmegen D18 0-1
H04 MHC EDE H4 4-9
Alle uitslagen