Quicklinks
Contact
N.S.H.C. Apeliotes

Adres
N.S.H.C. Apeliotes
Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen

Postadres
Postbus 1268, 6501 BG Nijmegen

Societeit
Villa van Schaek
Van Schaeck Mathonsingel 10
6512 AP Nijmegen

+31 6 53202074

[email protected]

Klik hier voor alle contact gegevens

Bestuur

Het 31e bestuur der N.S.H.C. Apeliotes heeft zich als volgt geconstitueerd:

Voorzitter: Fieke Westerlaken
Secretaris: Maureen Hinnen
Penningmeester: Timo ten Hoedt
Technisch Commissaris: Geert van Loon
Commissaris Intern: Sylvia van Peer
Commissaris Extern: Lindie Kuijpers



Het bestuur is te bereiken via: [email protected] 

 
Oud besturen der N.S.H.C. Apeliotes:
 
Bestuur 2016-2017

Voorzitter: Tamar de Boer, Secretaris: Josje van Hagen, Penningmeester: Sigi Ambrosius, Technisch Commissaris: Bart Mellink, Commissaris Intern: Dian Laffra, Commissaris Extern: Bas van Eeden


Bestuur 2015-2016

Voorzitter: Dagmar Buma, Secretaris: Jonathan Scholte, Penningmeester: Svenja van den Heuvel, Technisch Commissaris: Christoph Deben (1e seizoenshelft: Marc van Unnik), Commissaris Intern: Jasmijn Sijben, Commissaris Extern: Imke Wiersma



 

Bestuur 2014-2015

Voorzitter: Tessa Schlief, Secretaris: Jeli Jordans, Penningmeester: Sten Prins, Technisch Commissaris: Rianne Jansen, Commissaris Intern: Thijs van Zantvoort, Commissaris Extern: Ilse Boers




Bestuur 2013-2014

Voorzitter: Valerie Lohner, Secretaris: Coco Kruse, Penningmeester 1e halfjaar: Sander Rongen, Penningmeester 2e halfjaar: Anneke Sloet, Technisch Commissaris: Anneke Sloet, Commissaris USC & Sociëteit: Stefan Kloeg, Commissaris Activiteiten: Karin Boer, Commissaris Extern: Marjolein Nijkamp




 
Bestuur 2012 - 2013


Voorzitter: Gabriëla Houben, Secretaris: Melany Winter, Penningmeester: Marka Vermeeren, Technisch Commissaris: Anneke Sloet, Commissaris USC&Sociëteit: Rik Beekmans, Commissaris Activiteiten: Giel Verhagen





 
Bestuur 2011 - 2012
 

Voorzitter: Nienke Koning Secretaris: Lonneke Nikkels Penningmeester: Gian Eijkenboom Technisch Commissaris: Andre Wouters Commissaris USC&Sociëteit: Wouter Roelofs Commissaris Activiteiten: Eline Nieuwenhuizen
 


 
Bestuur 2010 - 2011
 

Voozitter: Laurens Wapenaar Secretaris: Fleur van Zuilekom Penningmeester: Lotte Sträter Technisch Commissaris: Roel van Uden Commissaris USC & Sociëteit: Anique van Gasselt Commissaris Activiteiten: Xander Staal
 
 


 
Bestuur 2009 - 2010
 

Voozitter: Bram Slaats Secretaris: Maartje Frederiks Penningmeester: Laurens Brocken Technisch Commissaris: Maud Dirkx Commissaris Sociëteit & Paviljoen: Jeroen Gommers Commissaris Activiteiten: Martin Eggen
 



Bestuur 2008 - 2009
 
Voozitter: Judith van der Vlugt Secretaris: Lisette van Engelen (1ehalf jaar) en Pauline van Hout (2ehalf jaar) Penningmeester: Patty Hilgers Technisch Commissaris: Heleen van den Berg Commissaris Sociëteit & Paviljoen: Veroniek Harbers Commissaris Activiteiten: Grietje Smulders



 
Bestuur 2007 - 2008
 
Voozitter: Meike Beuker Secretaris: Maaike Bennett Penningmeester: Ton Janssen Technisch Commissaris: Willem Faassen Commissaris Sociëteit & Paviljoen: Lisette van Engelen (1e half jaar) en Lieke Ceelen (2e half jaar) Commissaris Activiteiten: Stan Geurts


 


Bestuur 2006 - 2007
 
 
Voorzitter: Renée Meuleman. Secretaris: Fleur Kossen. Penningmeester: Sietske Hübens. Technisch Commissaris: Rein van den Berg. Commissaris Sociëteit & Paviljoen: Susanne Peersman. Commissaris Extern: Daniël Segbert.




Bestuur 2005 - 2006
 
 
Voorzitter: Inge van Uden. Secretaris: Peter Boschitsch. Penningmeester: Virginie Wagenaar. Technisch Commissaris: Dineke Westra. Commissaris Sociëteit & Paviljoen: Ewout van Hasselt. Commissaris Extern: Neeltje van der Veeken.
 



Bestuur 2004 - 2005
 
Voorzitter: Saskia Koene. Secretaris: Laura de Vito. Penningmeester: Marieke Stegers. Commissaris Sociëteit O'42: Thalia van den Boogaard
 



Bestuur 2003 - 2004
 
Voorzitter: Erik Jansen. Secretaris: Gerrit van 't Veen. Penningmeester: Leander Blonk. Technisch Commissaris: Sjoerd Bossers. Commissaris Sociëteit O'42: Remco Weber. Commissaris Extern: Daan Kok.
 
 


 
 Bestuur 2002 - 2003
 
Voorzitter: Saskia Winkes. Secretaris: Wouter Berkhout (Beatrijs van Herwaarden). Penningmeester: Mark van de Ven. Technisch Commissaris: Imke Beeren. Commissaris Sociëteit O'42: Wouter Berkhout. Commissaris USC: Koen van Glinstra Bleeker. Commissaris Extern: ... (Floor van Workum)
 


 

 Bestuur 2001 - 2002
 
Voorzitter: Floor Vlemmix (Sander Thomassen) Secretaris: Marjolein Fhij (Floor Vlemmix). Penningmeester: Jelle Noorduyn. Technisch Commissaris: Mark van der Meiden. Commissaris Sociëteit O'42: Annemarie Smetsers. Commissaris USC: Marinka Klaeijster. Commissaris Extern: Marjolein Fhij
 


 
 Bestuur 2000 - 2001
 
Voorzitter: Paul van der Kolk Secretaris: Sander Thomassen. Penningmeester: Christiaan Ruiter. Technisch Commissaris: Remko Boel. Bar Commissaris: Max Krul. Evenementen Commissaris: Annete Plouvier. PR-Commissaris: Yvonne de Punder
 

 

Bestuur 1999 - 2000

 
Voorzitter: Menno Hooghuis Secretaris: Gijs Bruggink Penningmeester: Caroline Meulemans & Sabine Mom Technisch Commissaris: Jasper Verstand Bar Commissaris: Corné Boomaars Evenementen Commissaris: Marlies Korving
 

 

 Bestuur 1998 - 1999
 
 Voorzitter: Jasper Verstand Secretaris: Pieter Gruithuijzen Penningmeester: Pim Pinkse Bar cie.: Roel Straathof Technische cie.: Gijs Bruggink Evenementen cie.: Marlous Brand
 
 

 
Bestuur 1997 - 1998
 
Voorzitter: Bas ter Meulen Secretaris: Annelies van Knippenbergh Penningmeester: Luc van Doesum Bar cie.: Bob van Wely Technische cie.: Maaike Versteege Evenementen cie.: Michelle Essink
 

 

Bestuur 1996 - 1997
 
Voorzitter: Patrick Graman Secretaris: Nathalia Bouwman Penningmeester: Helmich op ten Noort  Bar cie.: Femke de Groot Technische cie.: Pim van der Vossen Evenementen cie.: Marloes Fischer Lustrum cie.: Geeske Biesta
 

 
Bestuur 1995 - 1996
 
Voorzitter: Erik Vossenaar Secretaris: Rianne Raaijmakers Penningmeester: Adriaan van Nooten Bar cie.: Stefan Kuijten Technische cie.: Yacintha Korevaar
 
 


Bestuur 1994 - 1995
 
Voorzitter intern: Arjan van Zuilen Voorzitter extern: Jan Adriaan Krans Secretaris: Jolanda van de Peppel Penningmeester: Bianca Palm Bestuursleden: Annemiek Baselaar, Angela Rijnhart, Erik Vossenaar
 


Bestuur 1993 - 1994
 
Voorzitter: Ninon Beyer Secretaris: Karin van Vliet Penningmeester: Gertjan Bögels Bestuursleden: Bas van de Meerendonk, Jan Adriaan Krans, Arjan van Zuilen
 
 


Bestuur 1992 - 1993
 
Voorzitter: Janbart Kalk Secretaris: Francis Voermans Penningmeester: Mieke Bekker Bestuursleden: Cathelijne van Heteren, Babs van Hoek, Martijn van de Poel
 


Bestuur 1991 - 1992
 
Voorzitter: Bart Melis Secretaris: Francis Voermans Penningmeester: Carole Verhoeven Bestuursleden: Cathelijne van Heteren, Han Beekwilder, Joella Werner
 
 


Bestuur 1990 - 1991
 
Voorzitter: Bart Melis Secretaris: Marianne Westerhuis Penningmeester: Paul Franzen (tot 14-11-1991) Bestuursleden: Etko Cretier (tot 14-11-1991), Han Beekwilder, Joella Werner
 


Bestuur 1989 - 1990
 
Voorzitter: Bart Melis Secretaris: Etko Cretier (1 januari 1990 opgevolgd door Marianne Westerhuis) Penningmeester: Paul Franzen Bestuursleden: Marianne Westerhuis (1 januari 1990 opgevolgd door Etko Cretier), Han Beekwilder, Joella Werner
 
 


Bestuur 1988 - 1989
 
Voorzitter: Harald van der Linden Secretaris: Etko Cretier Penningmeester: Babs van Vught Bestuursleden: Maarten Willemsen, Max Stolker
 

 

Bestuur 1987 - 1988
 
Voorzitter: Harald van der Linden  Secretaris: Etko Cretier Penningmeester: Babs van Vught Bestuursleden: Maarten Willemsen, Max Stolker
 

 
Oprichtingsgroep 1987
 
Cili van den Dobbelsteen, Maarten Willemsen, Max Stolker, Saskia, Paul de Ruijter, Liesbeth Prinssen en Michiel Bugter
 


 
Agenda
29-9 Nieuwe leden dag
7-10 Strandballen Toernooi
10-10 Lezing 'sportpsycholoog Rico Schuijers'
11-10 Clinic met bal en stick
13-10 Uit je dak in de ballenbak
13-10 Paintballen
1-12 Lustumgala
  hele agenda
Sponsoren
Laatste uitslagen
D02 HCQZ D2 (O) 1-1
D08 Union D7 2-1
H05 NMHC Nijmegen H8 2-2
H01 Culemborg H1 7-2
H03 HCM Arnhem H2 (O) 0-2
H06 WMHC H6 3-3
D07 WMHC D5 2-1
D15 NMHC Nijmegen D18 0-1
H04 MHC EDE H4 4-9
Alle uitslagen