Commissies

Activiteiten
Activiteitencommissie
Charlotte Tanke
Marike Ulehake
Lotte Huzen
Maureen Hinnen
Lieke Titulaer Commissie hoofd
Justin Subramaniam Commissie penningmeester
Adviserende commissies
Kas Controle Commissie (KCC)
Sigi Ambrosius
Anneke Sloet
Caspar Bik
Raad van Commissarissen (RVC)
Geert van Loon
Giel Verhagen
Marlien Kolmus
Skip Bentum
Tamar de Boer
Josje van Hagen
Bestuur
Lotte van Oort Voorzitter Voorzitter
Maaike van de Meene Secretaris
Stijn Janssen Penningmeester
Bart van Loon Technisch Commissaris
Willem Coster Commissaris Extern
Yfke Thole Wedstrijd Secretaris
Fotocommissie
Pleun Huigens Commissie hoofd
Maureen Hinnen
Milan Gullit
Frank de Graaf
Sharon Groenenberg
Benthe Reuken
Juul Meijerink
Galacommissie
Kelly van Esch Commissie hoofd
Lucas Leurs
Sam Frijnts
Mijke Gijsen
Emily van Lynden
Illustratiecommissie
Wouter van der Weel
Sigi Ambrosius
Sander Werkman
Lustrumcommissie
Bas van Eeden
Giel Verhagen
Dagmar Buma
Marka Vermeeren Commissie hoofd
Olivier de Visser
Laura Borgers
Iris Delhez
Gabriëla Houben
Jasmijn Sijben
Opentraining commissie
Willem Coster
Maaike van de Meene
Mijs van Berkel
Bram Snoek
Cas Broekman
Julie van Melick
Paviljoen Commissie(PavCo)
Madelieve de Hilster
Timo ten Hoedt
Geert van Loon
Tim de Rode
Prestatiehockey Commissie(PresCo)
Jaap Waisvisz
Nienke Kok
Danique Jansen
Christoph Deben
Jacco van Gent
Aniek Smedts
Promotiecommissie
Mijke Gijsen Commissie hoofd
Jean-Paul Klerks
Anne Harmsen
Kelly van Esch
Anne Santes
Redactie
Lucas Leurs
Jeli Jordans
Ruben Den Dulk
Marlien Kolmus
Dominiek Rutten
Sylvia van Peer
Job Albertus
Ilse Boers
Eline van de Sande
Carolijn Jansen
Societeit
Societeitscommissie (Soccie)
Josje van Hagen Commissie hoofd
Lucas Leurs
Meike van Boxtel
Kristel Beens
Tappersgilde
Timo ten Hoedt
Anne Santes
Aranka Kwakkernaat
Casper Schipper
Henk Oosterdijk
Kelly van Esch
Lianne Wedzinga
Eva Valkenburg
Maureen Hinnen
Mijs van Berkel
Wouter Simons
Maud Bosse
Yvonne Santegoeds
Lise Wubbolts
Dian Laffra
Lotte Huzen
Romy Bootsveld
Ruben Martens
Sponsorcommissie
Jorn Verheggen Commissie hoofd
Charlotte de Bruijn
Dagmar Bouma
Lisa Melieste
Pieternel van Grevenhof
Timo ten Hoedt
Stickstofcommissie
Maartje Smallenburg Commissie hoofd
Anne Harmsen Secretaris
Geraly Bijsterbosch Penningmeester
Romy Bootsveld Commissaris Activiteiten
Lucas Leurs Commissaris Sponsoring
Kelly van Esch Commissaris Promotie
Juul Meijerink Commissaris Algemene Zaken
Technische Commissie
Bart van Loon Technisch Commissaris
Danique Jansen Commissaris Prestatiehockey
Nienke Kok Commissaris Trainingen en Materiaal
Yfke Thole Wedstrijd Secretaris
Geert van Loon Materiaalcommissaris
Yfke Thole Scheidsrechterscommissaris
Eva van den Borne Commissaris Breedtehockey
Jacco van Gent Commissaris Prestatiehockey
Eva van den Borne Zaalhockeycommissaris
Aniek Smedts Commissaris Breedtehockey
Gijs Terpstra Commissaris Breedtehockey
Nienke Kok Commissaris Trainingen en Materiaal
Timo ten Hoedt Materiaalcommissaris
Nienke Kok Technisch Manager Kadercommissie
Wilson Hoogers Keeperscoördinator Kadercommissie
Toernooi commissie
Elise Mouw
Mijs van Berkel
Noortje Craghs
Wessel Schemkes
Meike te Witt
Isabel Terwindt Commissie hoofd
Sanne Kramer Commissie penningmeester
Bram Snoek
Casper Schipper