Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jaap Waisvisz
Manager Dominiek Rutten
Aanvoerder Isabel Terwindt
Aanvoerder prestatieteam Marlien Kolmus
Aanvoerder prestatieteam Dominiek Rutten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo D1 Westerduiven D1 12:45
Ares D1 HCM D1 12:45
Boxmeer D1 Soest D1 12:45
Uden D1 Arnhem D1 12:45
Wijchen D1 Apeliotes D1 12:45
Zevenaar D1 Barneveld D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes D1 17 44 14 2 1
2 Uden D1 17 35 11 2 4
3 Wijchen D1 17 33 10 3 4
4 Boxmeer D1 17 29 9 2 6
5 Soest D1 17 28 9 1 7
6 HCM D1 17 28 9 1 7
7 Arnhem D1 17 25 7 4 6
8 Almelo D1 17 23 7 2 8
9 Zevenaar D1 17 23 7 2 8
10 Ares D1 17 9 2 3 12
11 Westerduiven D1 17 8 2 2 13
12 Barneveld D1 17 7 1 4 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei MHC Wijchen D1 12:45 uit
12 mei Hockey Club Uden D1 12:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
19 mei MHC Almelo D1 12:45 uit
26 mei MHC Boxmeer D1 12:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
2 jun Hockey Vereniging Zevenaar D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Soest D1 Wijchen D1 1-2
HCM D1 Arnhem D1 3-2
Boxmeer D1 Almelo D1 3-2
Zevenaar D1 Uden D1 1-2
Ares D1 Apeliotes D1 1-6
Barneveld D1 Westerduiven D1 1-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Westerduiven D1 Soest D1 1-4
Almelo D1 Zevenaar D1 3-0
Uden D1 Ares D1 4-0
Apeliotes D1 HCM D1 2-1
Arnhem D1 Barneveld D1 2-2
Wijchen D1 Boxmeer D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Zevenaar D1 Boxmeer D1 0-3
Barneveld D1 Apeliotes D1 1-3
Ares D1 Almelo D1 0-1
Westerduiven D1 Wijchen D1 0-6
HCM D1 Uden D1 2-1
Soest D1 Arnhem D1 3-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Apeliotes D1 Soest D1 3-1
Wijchen D1 Zevenaar D1 2-2
Arnhem D1 Westerduiven D1 2-1
Almelo D1 HCM D1 3-0
Boxmeer D1 Ares D1 1-1
Uden D1 Barneveld D1 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Barneveld D1 Almelo D1 3-4
HCM D1 Boxmeer D1 0-2
Ares D1 Zevenaar D1 0-2
Soest D1 Uden D1 1-3
Arnhem D1 Wijchen D1 1-4
Westerduiven D1 Apeliotes D1 2-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Zevenaar D1 HCM D1 2-1
Apeliotes D1 Arnhem D1 2-1
Almelo D1 Soest D1 1-3
Uden D1 Westerduiven D1 6-2
Boxmeer D1 Barneveld D1 3-0
Wijchen D1 Ares D1 4-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HCM D1 Ares D1 3-0
Westerduiven D1 Almelo D1 0-2
Barneveld D1 Zevenaar D1 1-1
Soest D1 Boxmeer D1 4-1
Arnhem D1 Uden D1 1-3
Apeliotes D1 Wijchen D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zevenaar D1 Soest D1 1-0
Wijchen D1 HCM D1 5-3
Uden D1 Apeliotes D1 3-3
Almelo D1 Arnhem D1 2-3
Ares D1 Barneveld D1 0-0
Boxmeer D1 Westerduiven D1 5-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Soest D1 Ares D1 5-1
Apeliotes D1 Almelo D1 6-0
Uden D1 Wijchen D1 3-0
Barneveld D1 HCM D1 2-1
Westerduiven D1 Zevenaar D1 2-1
Arnhem D1 Boxmeer D1 2-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
HCM D1 Soest D1 3-1
Boxmeer D1 Apeliotes D1 2-6
Zevenaar D1 Arnhem D1 0-1
Barneveld D1 Wijchen D1 0-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Uden D1 Boxmeer D1 1-3
Soest D1 Barneveld D1 3-0
Westerduiven D1 HCM D1 1-4
Arnhem D1 Ares D1 1-1
Apeliotes D1 Zevenaar D1 6-1
Wijchen D1 Almelo D1 6-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Ares D1 Westerduiven D1 5-1
Almelo D1 Uden D1 4-4
ZONDAG 10 MAART 2019
Arnhem D1 HCM D1 0-1
Wijchen D1 Soest D1 0-1
Almelo D1 Boxmeer D1 3-3
Uden D1 Zevenaar D1 4-0
Apeliotes D1 Ares D1 5-0
Westerduiven D1 Barneveld D1 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Barneveld D1 Arnhem D1 1-2
Ares D1 Uden D1 2-1
HCM D1 Apeliotes D1 1-1
Soest D1 Westerduiven D1 6-1
Boxmeer D1 Wijchen D1 4-5
Zevenaar D1 Almelo D1 3-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Apeliotes D1 Barneveld D1 11-0
Uden D1 HCM D1 0-3
Almelo D1 Ares D1 3-1
Wijchen D1 Westerduiven D1 2-2
Arnhem D1 Soest D1 3-2
Boxmeer D1 Zevenaar D1 1-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Zevenaar D1 Wijchen D1 2-1
Soest D1 Apeliotes D1 3-2
Westerduiven D1 Arnhem D1 1-3
Ares D1 Boxmeer D1 2-4
HCM D1 Almelo D1 3-0
Barneveld D1 Uden D1 0-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Almelo D1 Barneveld D1 5-0
Uden D1 Soest D1 1-0
Wijchen D1 Arnhem D1 1-1
Zevenaar D1 Ares D1 5-1
Boxmeer D1 HCM D1 3-1
Apeliotes D1 Westerduiven D1 7-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Arnhem D1 Apeliotes D1 3-8
HCM D1 Zevenaar D1 4-0
Ares D1 Wijchen D1 1-5
Soest D1 Almelo D1 3-0
Westerduiven D1 Uden D1 1-5
Barneveld D1 Boxmeer D1 2-4