Heren 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Nienke Kok
Aanvoerder Geert van Loon
Aanvoerder prestatieteam Stijn Janssen
Aanvoerder prestatieteam Bart van Loon

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes H1 Scoop H1
Blerick H1 Nuenen H1
Civicum H1 Eindhoven H1 14:45
Don Quishoot H1 Oedenrode H1
Gemert H1 Best H1 14:45
Uden H1 Heeze H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eindhoven H1 11 27 8 3 0
2 Apeliotes H1 11 21 7 0 4
3 Gemert H1 11 20 6 2 3
4 Blerick H1 11 20 6 2 3
5 Best H1 11 17 5 2 4
6 Nuenen H1 11 17 4 5 2
7 Scoop H1 11 16 5 1 5
8 Oedenrode H1 11 13 3 4 4
9 Don Quishoot H1 11 13 3 4 4
10 Uden H1 11 8 2 2 7
11 Heeze H1 11 6 1 3 7
12 Civicum H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Scoop H1 n.n.b thuis
17 mrt Sint Oedenrode H1 n.n.b uit
24 mrt MHC Best H1 n.n.b thuis
31 mrt Nuenen H1 n.n.b uit
7 apr HC Gemert H1 n.n.b thuis
14 apr Don Quishoot H1 n.n.b uit
5 mei Hockeyclub Blerick H1 n.n.b uit
12 mei Hockey Club Uden H1 n.n.b thuis
19 mei C.M.H.C. CIVICUM H1 14:45 uit
26 mei HC Eindhoven H1 n.n.b thuis
2 jun HOCKEY HEEZE H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Heeze H1 Uden H1 2-2
Best H1 Gemert H1 4-2
Eindhoven H1 Civicum H1 12-1
Scoop H1 Apeliotes H1 1-2
Oedenrode H1 Don Quishoot H1 2-2
Nuenen H1 Blerick H1 1-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Apeliotes H1 Oedenrode H1 3-2
Blerick H1 Eindhoven H1 0-3
Uden H1 Scoop H1 5-3
Civicum H1 Heeze H1 1-1
Gemert H1 Nuenen H1 5-1
Don Quishoot H1 Best H1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Nuenen H1 Don Quishoot H1 1-1
Best H1 Apeliotes H1 5-0
Oedenrode H1 Uden H1 2-1
Scoop H1 Civicum H1 5-2
Heeze H1 Eindhoven H1 1-10
Gemert H1 Blerick H1 3-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Apeliotes H1 Nuenen H1 0-3
Eindhoven H1 Scoop H1 5-1
Blerick H1 Heeze H1 4-3
Uden H1 Best H1 4-5
Don Quishoot H1 Gemert H1 0-0
Civicum H1 Oedenrode H1 4-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Don Quishoot H1 Blerick H1 1-5
Gemert H1 Apeliotes H1 8-5
Oedenrode H1 Eindhoven H1 1-1
Nuenen H1 Uden H1 3-1
Scoop H1 Heeze H1 6-1
Best H1 Civicum H1 4-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Eindhoven H1 Best H1 4-3
Heeze H1 Oedenrode H1 3-1
Civicum H1 Nuenen H1 1-3
Uden H1 Gemert H1 2-1
Apeliotes H1 Don Quishoot H1 2-0
Blerick H1 Scoop H1 6-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Oedenrode H1 Scoop H1 3-1
Apeliotes H1 Blerick H1 5-1
Best H1 Heeze H1 7-3
Nuenen H1 Eindhoven H1 1-1
Gemert H1 Civicum H1 4-2
Don Quishoot H1 Uden H1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Uden H1 Apeliotes H1 0-3
Heeze H1 Nuenen H1 1-2
Blerick H1 Oedenrode H1 1-1
Scoop H1 Best H1 5-3
Civicum H1 Don Quishoot H1 0-3
Eindhoven H1 Gemert H1 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Apeliotes H1 Civicum H1 6-2
Uden H1 Blerick H1 1-4
Best H1 Oedenrode H1 2-2
Nuenen H1 Scoop H1 2-2
Gemert H1 Heeze H1 4-1
Don Quishoot H1 Eindhoven H1 2-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Eindhoven H1 Apeliotes H1 3-0
Best H1 Blerick H1 2-4
Oedenrode H1 Nuenen H1 2-1
Scoop H1 Gemert H1 2-1
Heeze H1 Don Quishoot H1 2-2
Civicum H1 Uden H1 1-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Gemert H1 Oedenrode H1 5-1
Blerick H1 Civicum H1 1-0
Nuenen H1 Best H1 3-3
Uden H1 Eindhoven H1 1-4
Apeliotes H1 Heeze H1 4-1
Don Quishoot H1 Scoop H1 2-3