Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tim de Rode
Aanvoerder Thedde Kuijsters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D8 Wijchen D2 (O) 16:30
Bemmel D2 (O) Nijmegen D7 11:00
Ede D2 (O) Union D7 10:45
HCM D3 Doetinchem D2 (O) 14:45
Nijmegen D9 Dieren D2 (O) 11:45
Wageningen D4 Apeliotes D7 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede D2 17 49 16 1 0
2 Wageningen D4 17 43 14 1 2
3 Bemmel D2 17 36 11 3 3
4 Union D7 17 33 11 0 6
5 Nijmegen D7 17 27 8 3 6
6 Wijchen D2 17 26 7 5 5
7 HCM D3 17 25 8 1 8
8 Apeliotes D8 17 15 4 3 10
9 Apeliotes D7 17 12 4 0 13
10 Doetinchem D2 17 11 3 2 12
11 Nijmegen D9 17 11 3 2 12
12 Dieren D2 17 7 2 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei WMHC D4 16:30 uit
19 mei NMHC Nijmegen D9 16:15 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
26 mei MHC Wijchen D2 12:30 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
2 jun Doetinchemse Hockey Club D2 11:00 uit
16 jun NMHC Nijmegen D7 14:30 thuis - Anneke Sloet - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Apeliotes D8 Ede D2 (O) 1-6
Doetinchem D2 (O) Nijmegen D9 0-2
HCM D3 Bemmel D2 (O) 1-2
Wageningen D4 Dieren D2 (O) 4-0
Apeliotes D7 Union D7 0-3
Wijchen D2 (O) Nijmegen D7 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bemmel D2 (O) Apeliotes D8 3-0
Ede D2 (O) Wageningen D4 3-2
Dieren D2 (O) Apeliotes D7 2-1
Union D7 Wijchen D2 (O) 3-0
Nijmegen D7 Doetinchem D2 (O) 5-0
Nijmegen D9 HCM D3 1-5
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Doetinchem D2 (O) Union D7 1-7
Nijmegen D7 Nijmegen D9 4-2
Apeliotes D8 HCM D3 0-4
Wageningen D4 Bemmel D2 (O) 6-0
Apeliotes D7 Ede D2 (O) 0-8
Wijchen D2 (O) Dieren D2 (O) 8-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HCM D3 Wageningen D4 1-4
Bemmel D2 (O) Apeliotes D7 6-0
Union D7 Nijmegen D7 5-2
Dieren D2 (O) Doetinchem D2 (O) 0-2
Ede D2 (O) Wijchen D2 (O) 2-0
Nijmegen D9 Apeliotes D8 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Wijchen D2 (O) Bemmel D2 (O) 1-1
Doetinchem D2 (O) Ede D2 (O) 0-7
Apeliotes D7 HCM D3 1-2
Wageningen D4 Apeliotes D8 5-0
Union D7 Nijmegen D9 6-3
Nijmegen D7 Dieren D2 (O) 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Bemmel D2 (O) Doetinchem D2 (O) 3-0
Ede D2 (O) Nijmegen D7 2-0
Dieren D2 (O) Union D7 0-8
Nijmegen D9 Wageningen D4 1-7
HCM D3 Wijchen D2 (O) 3-1
Apeliotes D8 Apeliotes D7 2-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Apeliotes D7 Wageningen D4 0-8
Nijmegen D7 Bemmel D2 (O) 3-3
Union D7 Ede D2 (O) 0-1
Dieren D2 (O) Nijmegen D9 0-2
Wijchen D2 (O) Apeliotes D8 2-2
Doetinchem D2 (O) HCM D3 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Wageningen D4 Wijchen D2 (O) 3-2
Apeliotes D8 Doetinchem D2 (O) 0-0
HCM D3 Nijmegen D7 4-2
Bemmel D2 (O) Union D7 5-0
Ede D2 (O) Dieren D2 (O) 6-0
Nijmegen D9 Apeliotes D7 2-6
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Doetinchem D2 (O) Wageningen D4 0-3
Wijchen D2 (O) Apeliotes D7 7-2
Nijmegen D7 Apeliotes D8 6-0
Union D7 HCM D3 2-0
Dieren D2 (O) Bemmel D2 (O) 1-2
DONDERDAG 22 NOVEMBER 2018
Ede D2 (O) Nijmegen D9 6-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Bemmel D2 (O) Ede D2 (O) 0-1
HCM D3 Dieren D2 (O) 4-1
Apeliotes D8 Union D7 3-2
Wageningen D4 Nijmegen D7 6-1
Apeliotes D7 Doetinchem D2 (O) 5-4
Wijchen D2 (O) Nijmegen D9 1-1
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
Ede D2 (O) HCM D3 5-0
VRIJDAG 22 FEBRUARI 2019
Doetinchem D2 (O) Wijchen D2 (O) 1-2
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
Nijmegen D9 Bemmel D2 (O) 0-6
Union D7 Wageningen D4 2-4
DINSDAG 26 FEBRUARI 2019
Nijmegen D7 Apeliotes D7 5-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Dieren D2 (O) Apeliotes D8 3-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Nijmegen D9 Doetinchem D2 (O) 0-0
Nijmegen D7 Wijchen D2 (O) 0-2
Dieren D2 (O) Wageningen D4 0-5
Ede D2 (O) Apeliotes D8 5-1
Bemmel D2 (O) HCM D3 2-0
Union D7 Apeliotes D7 4-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Wijchen D2 (O) Union D7 4-1
Apeliotes D7 Dieren D2 (O) 3-0
HCM D3 Nijmegen D9 1-2
Apeliotes D8 Bemmel D2 (O) 0-4
Wageningen D4 Ede D2 (O) 1-2
Doetinchem D2 (O) Nijmegen D7 0-4
ZONDAG 24 MAART 2019
HCM D3 Apeliotes D8 2-0
Ede D2 (O) Apeliotes D7 8-0
Dieren D2 (O) Wijchen D2 (O) 1-2
Nijmegen D9 Nijmegen D7 1-4
Bemmel D2 (O) Wageningen D4 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Apeliotes D7 Bemmel D2 (O) 1-2
Doetinchem D2 (O) Dieren D2 (O) 4-0
Wageningen D4 HCM D3 5-0
Apeliotes D8 Nijmegen D9 1-0
Nijmegen D7 Union D7 4-1
Wijchen D2 (O) Ede D2 (O) 0-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Bemmel D2 (O) Wijchen D2 (O) 1-2
Apeliotes D8 Wageningen D4 1-4
HCM D3 Apeliotes D7 3-0
Nijmegen D9 Union D7 0-1
Dieren D2 (O) Nijmegen D7 0-1
Ede D2 (O) Doetinchem D2 (O) 7-1
DINSDAG 9 APRIL 2019
Union D7 Doetinchem D2 (O) 4-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Apeliotes D7 Apeliotes D8 2-0
Wageningen D4 Nijmegen D9 8-0
Union D7 Dieren D2 (O) 6-0
Nijmegen D7 Ede D2 (O) 3-3
Wijchen D2 (O) HCM D3 2-2
Doetinchem D2 (O) Bemmel D2 (O) 1-2