Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tim de Rode
Aanvoerder Thedde Kuijsters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doetinchem D2 (O) Wijchen D2 (O)

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede D2 10 30 10 0 0
2 Wageningen D4 10 27 9 0 1
3 Union D7 10 21 7 0 3
4 Bemmel D2 10 20 6 2 2
5 HCM D3 10 18 6 0 4
6 Nijmegen D7 10 11 3 2 5
7 Apeliotes D8 10 11 3 2 5
8 Wijchen D2 10 10 2 4 4
9 Nijmegen D9 10 7 2 1 7
10 Doetinchem D2 10 7 2 1 7
11 Apeliotes D7 10 6 2 0 8
12 Dieren D2 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt NMHC Nijmegen D7 12:00 uit
10 mrt Union D7 n.n.b uit
17 mrt MHC Dieren D2 n.n.b thuis
24 mrt MHC EDE D2 n.n.b uit
31 mrt MHC Bemmel 800 D2 n.n.b thuis
7 apr HCM Arnhem D3 n.n.b uit
14 apr N.S.H.C. Apeliotes D8 n.n.b thuis
12 mei WMHC D4 n.n.b uit
19 mei NMHC Nijmegen D9 n.n.b thuis
26 mei MHC Wijchen D2 n.n.b thuis
2 jun Doetinchemse Hockey Club D2 n.n.b uit
16 jun NMHC Nijmegen D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Apeliotes D7 Union D7 0-3
Doetinchem D2 (O) Nijmegen D9 0-2
Wageningen D4 Dieren D2 (O) 4-0
Apeliotes D8 Ede D2 (O) 1-6
HCM D3 Bemmel D2 (O) 1-2
Wijchen D2 (O) Nijmegen D7 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Union D7 Wijchen D2 (O) 3-0
Nijmegen D7 Doetinchem D2 (O) 5-0
Nijmegen D9 HCM D3 1-5
Ede D2 (O) Wageningen D4 3-2
Dieren D2 (O) Apeliotes D7 2-1
Bemmel D2 (O) Apeliotes D8 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Wijchen D2 (O) Dieren D2 (O) 8-1
Wageningen D4 Bemmel D2 (O) 6-0
Apeliotes D8 HCM D3 0-4
Nijmegen D7 Nijmegen D9 4-2
Apeliotes D7 Ede D2 (O) 0-8
Doetinchem D2 (O) Union D7 1-7
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ede D2 (O) Wijchen D2 (O) 2-0
Dieren D2 (O) Doetinchem D2 (O) 0-2
Union D7 Nijmegen D7 5-2
Nijmegen D9 Apeliotes D8 1-3
Bemmel D2 (O) Apeliotes D7 6-0
HCM D3 Wageningen D4 1-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Wijchen D2 (O) Bemmel D2 (O) 1-1
Doetinchem D2 (O) Ede D2 (O) 0-7
Apeliotes D7 HCM D3 1-2
Wageningen D4 Apeliotes D8 5-0
Union D7 Nijmegen D9 6-3
Nijmegen D7 Dieren D2 (O) 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HCM D3 Wijchen D2 (O) 3-1
Nijmegen D9 Wageningen D4 1-7
Bemmel D2 (O) Doetinchem D2 (O) 3-0
Ede D2 (O) Nijmegen D7 2-0
Dieren D2 (O) Union D7 0-8
Apeliotes D8 Apeliotes D7 2-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Wijchen D2 (O) Apeliotes D8 2-2
Doetinchem D2 (O) HCM D3 3-2
Apeliotes D7 Wageningen D4 0-8
Dieren D2 (O) Nijmegen D9 0-2
Union D7 Ede D2 (O) 0-1
Nijmegen D7 Bemmel D2 (O) 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Wageningen D4 Wijchen D2 (O) 3-2
Apeliotes D8 Doetinchem D2 (O) 0-0
HCM D3 Nijmegen D7 4-2
Bemmel D2 (O) Union D7 5-0
Ede D2 (O) Dieren D2 (O) 6-0
Nijmegen D9 Apeliotes D7 2-6
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Doetinchem D2 (O) Wageningen D4 0-3
Wijchen D2 (O) Apeliotes D7 7-2
Union D7 HCM D3 2-0
Dieren D2 (O) Bemmel D2 (O) 1-2
Nijmegen D7 Apeliotes D8 6-0
DONDERDAG 22 NOVEMBER 2018
Ede D2 (O) Nijmegen D9 6-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Apeliotes D8 Union D7 3-2
Wageningen D4 Nijmegen D7 6-1
Apeliotes D7 Doetinchem D2 (O) 5-4
Wijchen D2 (O) Nijmegen D9 1-1
HCM D3 Dieren D2 (O) 4-1
Bemmel D2 (O) Ede D2 (O) 0-1