Dames 09

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jesper Simons
Aanvoerder Fianne Eijkman
Aanvoerder Marlyn Glaap
Aanvoerder Coco de Ruiter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D9 Union D9 16:30
Beuningen D4 Nijmegen D13 10:45
Nijmegen D11 Apeliotes D10 15:15
Nijmegen D12 Arnhem D3 13:30
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D14 13:00
Upward D3 Wijchen D3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wijchen D3 17 44 14 2 1
2 Apeliotes D9 17 40 13 1 3
3 Union D9 17 38 12 2 3
4 Oude IJsselstreek D1 17 33 10 3 4
5 Arnhem D3 17 32 10 2 5
6 Nijmegen D12 17 28 7 7 3
7 Nijmegen D14 17 23 6 5 6
8 Nijmegen D11 17 19 6 1 10
9 Apeliotes D10 17 14 4 2 11
10 Beuningen D4 17 12 4 0 13
11 Upward D3 17 9 2 3 12
12 Nijmegen D13 17 0 0 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei Union D9 16:30 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
19 mei MHC Wijchen D3 14:45 uit
26 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D3 n.n.b uit
2 jun NMHC Nijmegen D11 11:00 thuis - Willem Faassen - Veld 4
16 jun NMHC Nijmegen D12 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Nijmegen D13 Union D9 0-8
Beuningen D4 Wijchen D3 0-6
Oude IJsselstreek D1 Apeliotes D9 1-1
Arnhem D3 Upward D3 3-0
Nijmegen D12 Nijmegen D11 2-0
Nijmegen D14 Apeliotes D10 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Union D9 Nijmegen D14 7-2
Wijchen D3 Nijmegen D13 7-0
Apeliotes D9 Beuningen D4 7-1
Apeliotes D10 Arnhem D3 1-5
Nijmegen D11 Oude IJsselstreek D1 1-2
Upward D3 Nijmegen D12 1-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D12 2-2
Apeliotes D10 Upward D3 4-4
Nijmegen D14 Wijchen D3 1-5
Arnhem D3 Union D9 2-1
Beuningen D4 Nijmegen D11 0-5
Nijmegen D13 Apeliotes D9 0-5
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Nijmegen D12 Beuningen D4 2-0
Nijmegen D11 Nijmegen D13 3-0
Apeliotes D9 Nijmegen D14 4-1
Wijchen D3 Arnhem D3 1-1
Union D9 Apeliotes D10 8-0
Upward D3 Oude IJsselstreek D1 0-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Beuningen D4 Oude IJsselstreek D1 1-4
Nijmegen D13 Nijmegen D12 1-4
Nijmegen D14 Nijmegen D11 2-3
Arnhem D3 Apeliotes D9 1-2
Union D9 Upward D3 0-0
Apeliotes D10 Wijchen D3 0-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D13 7-0
Nijmegen D12 Nijmegen D14 1-1
Nijmegen D11 Arnhem D3 0-5
Apeliotes D9 Apeliotes D10 1-0
Wijchen D3 Union D9 2-1
Upward D3 Beuningen D4 0-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Union D9 Apeliotes D9 3-2
Apeliotes D10 Nijmegen D11 1-4
Wijchen D3 Upward D3 7-0
Arnhem D3 Nijmegen D12 1-0
Nijmegen D14 Oude IJsselstreek D1 3-0
Nijmegen D13 Beuningen D4 0-8
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Beuningen D4 Nijmegen D14 0-3
Oude IJsselstreek D1 Arnhem D3 2-1
Nijmegen D12 Apeliotes D10 2-0
Nijmegen D11 Union D9 1-2
Apeliotes D9 Wijchen D3 0-2
Upward D3 Nijmegen D13 3-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Nijmegen D14 Nijmegen D13 5-1
Union D9 Nijmegen D12 2-2
Apeliotes D10 Oude IJsselstreek D1 2-7
Apeliotes D9 Upward D3 9-0
Wijchen D3 Nijmegen D11 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Nijmegen D11 Apeliotes D9 0-2
Nijmegen D12 Wijchen D3 1-2
Oude IJsselstreek D1 Union D9 0-2
Beuningen D4 Apeliotes D10 5-0
Nijmegen D13 Arnhem D3 0-3
Nijmegen D14 Upward D3 3-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Apeliotes D10 Nijmegen D13 4-2
Arnhem D3 Beuningen D4 5-2
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
Wijchen D3 Oude IJsselstreek D1 3-1
Union D9 Beuningen D4 2-1
ZONDAG 3 MAART 2019
Upward D3 Nijmegen D11 3-1
Apeliotes D9 Nijmegen D12 3-0
Arnhem D3 Nijmegen D14 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Union D9 Nijmegen D13 5-0
Apeliotes D9 Oude IJsselstreek D1 3-0
Apeliotes D10 Nijmegen D14 3-1
Upward D3 Arnhem D3 0-4
Nijmegen D11 Nijmegen D12 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Nijmegen D12 Upward D3 1-1
Arnhem D3 Apeliotes D10 0-1
Nijmegen D14 Union D9 0-1
Nijmegen D13 Wijchen D3 1-2
Beuningen D4 Apeliotes D9 0-9
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D11 1-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Nijmegen D11 Beuningen D4 1-0
Upward D3 Apeliotes D10 0-2
Union D9 Arnhem D3 2-1
Wijchen D3 Nijmegen D14 2-2
Apeliotes D9 Nijmegen D13 7-0
Nijmegen D12 Oude IJsselstreek D1 0-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Arnhem D3 Wijchen D3 3-1
Nijmegen D14 Apeliotes D9 2-1
Nijmegen D13 Nijmegen D11 1-3
Oude IJsselstreek D1 Upward D3 1-0
Apeliotes D10 Union D9 0-6
Beuningen D4 Nijmegen D12 0-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Wijchen D3 Apeliotes D10 4-0
Oude IJsselstreek D1 Beuningen D4 4-1
Nijmegen D12 Nijmegen D13 2-0
Upward D3 Union D9 0-1
Apeliotes D9 Arnhem D3 7-1
Nijmegen D11 Nijmegen D14 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Nijmegen D14 Nijmegen D12 2-2
Arnhem D3 Nijmegen D11 2-1
Apeliotes D10 Apeliotes D9 0-4
Union D9 Wijchen D3 0-2
Beuningen D4 Upward D3 1-0
Nijmegen D13 Oude IJsselstreek D1 1-2
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Wijchen D3 Beuningen D4 4-2