Dames 02

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Christoph Deben
Aanvoerder Nienke G√ľnther
Aanvoerder prestatieteam Renske van Os
Aanvoerder prestatieteam Merel Weijnen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo D2 (O) HCM D2 (O) 11:00
Apeliotes D2 (O) QZ D3 10:45
Bully D2 (O) QZ D2 (O) 12:45
Nijmegen D2 (O) Union D2 (O) 10:00
Nijmegen D3 Zwolle D2 (O) 11:45
Zwolle D3 Wageningen D2 (O) 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen D2 17 49 16 1 0
2 Wageningen D2 17 36 11 3 3
3 Union D2 17 35 10 5 2
4 Zwolle D3 17 31 9 4 4
5 Zwolle D2 17 29 8 5 4
6 QZ D3 17 26 8 2 7
7 Apeliotes D2 17 23 6 5 6
8 Nijmegen D3 17 19 5 4 8
9 QZ D2 17 18 5 3 9
10 Bully D2 17 15 5 0 12
11 HCM D2 17 9 3 0 14
12 Almelo D2 17 0 0 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei HCQZ D3 10:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
19 mei HCM Arnhem D2 10:30 uit
26 mei Union D2 10:45 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
2 jun HC Zwolle D2 10:30 uit
16 jun NMHC Nijmegen D2 11:00 thuis - Anneke Sloet - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
QZ D3 Nijmegen D3 3-3
Apeliotes D2 (O) Almelo D2 (O) 5-0
QZ D2 (O) Union D2 (O) 1-2
Wageningen D2 (O) HCM D2 (O) 2-1
Bully D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-3
Zwolle D3 Nijmegen D2 (O) 0-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Nijmegen D3 Apeliotes D2 (O) 3-0
HCM D2 (O) QZ D3 1-2
Almelo D2 (O) Zwolle D3 0-5
Zwolle D2 (O) QZ D2 (O) 1-2
Union D2 (O) Wageningen D2 (O) 2-2
Nijmegen D2 (O) Bully D2 (O) 7-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
QZ D3 Union D2 (O) 0-2
QZ D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-2
Zwolle D3 Apeliotes D2 (O) 1-1
HCM D2 (O) Nijmegen D3 0-1
Bully D2 (O) Almelo D2 (O) 5-2
Wageningen D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Almelo D2 (O) QZ D2 (O) 1-3
Apeliotes D2 (O) Bully D2 (O) 2-1
Nijmegen D2 (O) Wageningen D2 (O) 2-1
Zwolle D2 (O) QZ D3 4-2
Union D2 (O) HCM D2 (O) 4-2
Nijmegen D3 Zwolle D3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Bully D2 (O) Zwolle D3 1-4
QZ D2 (O) Apeliotes D2 (O) 1-0
HCM D2 (O) Zwolle D2 (O) 1-2
Wageningen D2 (O) Almelo D2 (O) 8-1
Union D2 (O) Nijmegen D3 5-1
QZ D3 Nijmegen D2 (O) 0-5
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Zwolle D3 QZ D2 (O) 3-3
Almelo D2 (O) QZ D3 2-10
Nijmegen D3 Bully D2 (O) 4-1
Zwolle D2 (O) Union D2 (O) 3-3
Nijmegen D2 (O) HCM D2 (O) 2-0
Apeliotes D2 (O) Wageningen D2 (O) 0-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
QZ D2 (O) Bully D2 (O) 0-3
QZ D3 Apeliotes D2 (O) 1-1
Wageningen D2 (O) Zwolle D3 3-1
Zwolle D2 (O) Nijmegen D3 1-1
Union D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-3
HCM D2 (O) Almelo D2 (O) 2-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Nijmegen D3 QZ D2 (O) 1-2
Zwolle D3 QZ D3 3-0
Apeliotes D2 (O) HCM D2 (O) 2-1
Nijmegen D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-0
Bully D2 (O) Wageningen D2 (O) 1-3
Almelo D2 (O) Union D2 (O) 1-7
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
QZ D3 Bully D2 (O) 1-0
HCM D2 (O) Zwolle D3 0-2
Union D2 (O) Apeliotes D2 (O) 4-1
Nijmegen D2 (O) Nijmegen D3 2-0
Wageningen D2 (O) QZ D2 (O) 3-1
Zwolle D2 (O) Almelo D2 (O) 11-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Apeliotes D2 (O) Zwolle D2 (O) 1-1
Zwolle D3 Union D2 (O) 0-2
Bully D2 (O) HCM D2 (O) 2-0
Wageningen D2 (O) Nijmegen D3 2-0
Almelo D2 (O) Nijmegen D2 (O) 0-10
QZ D2 (O) QZ D3 0-1
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
Union D2 (O) Bully D2 (O) 5-2
HCM D2 (O) QZ D2 (O) 2-0
WOENSDAG 27 FEBRUARI 2019
Zwolle D2 (O) Zwolle D3 2-2
ZONDAG 3 MAART 2019
Nijmegen D2 (O) Apeliotes D2 (O) 4-1
QZ D3 Wageningen D2 (O) 0-4
Nijmegen D3 Almelo D2 (O) 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Nijmegen D2 (O) Zwolle D3 2-2
Zwolle D2 (O) Bully D2 (O) 9-3
HCM D2 (O) Wageningen D2 (O) 0-1
Nijmegen D3 QZ D3 1-3
Almelo D2 (O) Apeliotes D2 (O) 0-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Wageningen D2 (O) Union D2 (O) 1-1
Zwolle D3 Almelo D2 (O) 7-2
Bully D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-3
Apeliotes D2 (O) Nijmegen D3 1-1
QZ D2 (O) Zwolle D2 (O) 1-5
QZ D3 HCM D2 (O) 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Nijmegen D3 HCM D2 (O) 4-2
Union D2 (O) QZ D3 3-0
Zwolle D2 (O) Wageningen D2 (O) 3-1
Apeliotes D2 (O) Zwolle D3 3-2
Almelo D2 (O) Bully D2 (O) 2-4
Nijmegen D2 (O) QZ D2 (O) 5-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Wageningen D2 (O) Nijmegen D2 (O) 0-2
Bully D2 (O) Apeliotes D2 (O) 1-2
Zwolle D3 Nijmegen D3 2-0
QZ D2 (O) Almelo D2 (O) 6-1
QZ D3 Zwolle D2 (O) 2-1
HCM D2 (O) Union D2 (O) 4-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zwolle D3 Bully D2 (O) 3-1
Nijmegen D2 (O) QZ D3 2-0
Zwolle D2 (O) HCM D2 (O) 5-0
Nijmegen D3 Union D2 (O) 1-1
Almelo D2 (O) Wageningen D2 (O) 3-7
Apeliotes D2 (O) QZ D2 (O) 1-1
DINSDAG 9 APRIL 2019
Union D2 (O) QZ D2 (O) 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Bully D2 (O) Nijmegen D3 3-1
Wageningen D2 (O) Apeliotes D2 (O) 3-0
QZ D3 Almelo D2 (O) 3-0
QZ D2 (O) Zwolle D3 0-3
Union D2 (O) Zwolle D2 (O) 3-1
HCM D2 (O) Nijmegen D2 (O) 0-6