Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jaap Waisvisz
Aanvoerder Esmé Glaudemans
Aanvoerder Isabel Terwindt
Aanvoerder prestatieteam Marlien Kolmus
Aanvoerder prestatieteam Dominiek Rutten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D1 Ede D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bully D1 11 25 8 1 2
2 Ede D1 10 23 7 2 1
3 EHV D1 11 22 7 1 3
4 Phoenix D1 11 20 6 2 3
5 Upward D1 11 20 5 5 1
6 GHBS D1 11 18 5 3 3
7 GCHC D1 11 12 3 3 5
8 Apeliotes D1 10 11 3 2 5
9 Civicum D1 11 10 3 1 7
10 Quick Stick D1 11 9 2 3 6
11 Amersfoort D1 11 6 1 3 7
12 Gron.Studs D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt MHC EDE D1 n.n.b thuis
8 mrt HHC Quick Stick D1 n.n.b thuis
15 mrt C.M.H.C. CIVICUM D1 n.n.b uit
22 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b uit
29 mrt Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b thuis
5 apr O.H.C. Bully D1 12:45 uit
19 apr GHBS D1 n.n.b thuis
26 apr MHC EDE D1 n.n.b uit
3 mei SV Phoenix D1 n.n.b thuis
10 mei G.C.H.C. D1 n.n.b uit
17 mei EHV Enschede D1 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Upward D1 Civicum D1 4-0
Quick Stick D1 Apeliotes D1 3-2
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 2-0
Phoenix D1 Ede D1 1-1
EHV D1 Bully D1 1-1
GCHC D1 GHBS D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ede D1 GCHC D1 1-0
Upward D1 Phoenix D1 3-2
Bully D1 Amersfoort D1 6-2
GHBS D1 EHV D1 3-1
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 2-1
Apeliotes D1 Civicum D1 6-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Civicum D1 Gron.Studs D1 5-5
EHV D1 Ede D1 5-2
Quick Stick D1 Bully D1 1-5
Apeliotes D1 Upward D1 1-1
Amersfoort D1 GHBS D1 2-2
GCHC D1 Phoenix D1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Bully D1 Civicum D1 6-0
Gron.Studs D1 Apeliotes D1 1-4
Upward D1 GCHC D1 1-0
Phoenix D1 EHV D1 5-3
Ede D1 Amersfoort D1 6-2
GHBS D1 Quick Stick D1 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Quick Stick D1 Ede D1 1-2
Gron.Studs D1 Upward D1 0-2
Apeliotes D1 Bully D1 1-5
EHV D1 GCHC D1 3-1
Civicum D1 GHBS D1 0-9
Amersfoort D1 Phoenix D1 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Upward D1 EHV D1 2-0
Phoenix D1 Quick Stick D1 2-2
GCHC D1 Amersfoort D1 3-0
Bully D1 Gron.Studs D1 5-0
GHBS D1 Apeliotes D1 2-1
Ede D1 Civicum D1 5-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Bully D1 Upward D1 2-1
Civicum D1 Phoenix D1 3-2
Quick Stick D1 GCHC D1 2-4
Amersfoort D1 EHV D1 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Amersfoort D1 Upward D1 1-1
Ede D1 Gron.Studs D1 4-0
GCHC D1 Civicum D1 1-2
Phoenix D1 Apeliotes D1 5-3
GHBS D1 Bully D1 2-4
EHV D1 Quick Stick D1 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
GHBS D1 Upward D1 1-1
Apeliotes D1 GCHC D1 1-1
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-5
Bully D1 Ede D1 0-2
Civicum D1 EHV D1 0-3
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Quick Stick D1 Upward D1 0-0
GCHC D1 Gron.Studs D1 0-0
Phoenix D1 Bully D1 3-2
Amersfoort D1 Civicum D1 1-2
EHV D1 Apeliotes D1 4-0
Ede D1 GHBS D1 3-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gron.Studs D1 EHV D1 3-6
GHBS D1 Phoenix D1 2-4
Bully D1 GCHC D1 6-1
Upward D1 Ede D1 1-1
Civicum D1 Quick Stick D1 1-3
Apeliotes D1 Amersfoort D1 2-1