Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jaap Waisvisz
Aanvoerder Esmé Glaudemans
Aanvoerder Isabel Terwindt
Aanvoerder prestatieteam Marlien Kolmus
Aanvoerder prestatieteam Dominiek Rutten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D1 Amersfoort D1 12:45
Bully D1 GCHC D1 12:45
Civicum D1 Quick Stick D1 12:45
GHBS D1 Phoenix D1 12:45
Gron.Studs D1 EHV D1 12:45
Upward D1 Ede D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bully D1 10 22 7 1 2
2 Ede D1 9 22 7 1 1
3 EHV D1 10 19 6 1 3
4 Upward D1 10 19 5 4 1
5 GHBS D1 10 18 5 3 2
6 Phoenix D1 10 17 5 2 3
7 GCHC D1 10 12 3 3 4
8 Civicum D1 10 10 3 1 6
9 Apeliotes D1 9 8 2 2 5
10 Quick Stick D1 10 6 1 3 6
11 Amersfoort D1 10 6 1 3 6
12 Gron.Studs D1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Hockeyclub Amersfoort D1 12:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
1 dec MHC EDE D1 12:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
8 mrt HHC Quick Stick D1 n.n.b thuis
15 mrt C.M.H.C. CIVICUM D1 n.n.b uit
22 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b uit
29 mrt Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b thuis
5 apr O.H.C. Bully D1 12:45 uit
19 apr GHBS D1 n.n.b thuis
26 apr MHC EDE D1 n.n.b uit
3 mei SV Phoenix D1 n.n.b thuis
10 mei G.C.H.C. D1 n.n.b uit
17 mei EHV Enschede D1 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix D1 Ede D1 1-1
GCHC D1 GHBS D1 1-1
Upward D1 Civicum D1 4-0
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 2-0
EHV D1 Bully D1 1-1
Quick Stick D1 Apeliotes D1 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 2-1
Upward D1 Phoenix D1 3-2
Bully D1 Amersfoort D1 6-2
GHBS D1 EHV D1 3-1
Ede D1 GCHC D1 1-0
Apeliotes D1 Civicum D1 6-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Apeliotes D1 Upward D1 1-1
Civicum D1 Gron.Studs D1 5-5
Quick Stick D1 Bully D1 1-5
Amersfoort D1 GHBS D1 2-2
EHV D1 Ede D1 5-2
GCHC D1 Phoenix D1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ede D1 Amersfoort D1 6-2
Gron.Studs D1 Apeliotes D1 1-4
Upward D1 GCHC D1 1-0
Phoenix D1 EHV D1 5-3
GHBS D1 Quick Stick D1 2-1
Bully D1 Civicum D1 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gron.Studs D1 Upward D1 0-2
Apeliotes D1 Bully D1 1-5
EHV D1 GCHC D1 3-1
Civicum D1 GHBS D1 0-9
Amersfoort D1 Phoenix D1 2-3
Quick Stick D1 Ede D1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Upward D1 EHV D1 2-0
GHBS D1 Apeliotes D1 2-1
Bully D1 Gron.Studs D1 5-0
Phoenix D1 Quick Stick D1 2-2
GCHC D1 Amersfoort D1 3-0
Ede D1 Civicum D1 5-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Quick Stick D1 GCHC D1 2-4
Bully D1 Upward D1 2-1
Civicum D1 Phoenix D1 3-2
Amersfoort D1 EHV D1 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
GCHC D1 Civicum D1 1-2
GHBS D1 Bully D1 2-4
Ede D1 Gron.Studs D1 4-0
EHV D1 Quick Stick D1 4-2
Phoenix D1 Apeliotes D1 5-3
Amersfoort D1 Upward D1 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Civicum D1 EHV D1 0-3
Apeliotes D1 GCHC D1 1-1
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-2
GHBS D1 Upward D1 1-1
Bully D1 Ede D1 0-2
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Phoenix D1 Bully D1 3-2
Quick Stick D1 Upward D1 0-0
Ede D1 GHBS D1 3-0
Amersfoort D1 Civicum D1 1-2
EHV D1 Apeliotes D1 4-0
GCHC D1 Gron.Studs D1 0-0