Dames 12

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sanne Kramer
Trainer Anne Santes
Aanvoerder Manouk Kipuw
Aanvoerder Eva Klep

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D14 Druten D2 (O) 10:30
Nijmegen D15 Overbetuwe D2 (O) 12:00
Nijmegen D17 Apeliotes D12 13:45
Upward D3 HCM D6 11:50
Wageningen D6 Union D12 16:30
Zevenaar D3 Nijmegen D16 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Overbetuwe D2 9 22 7 1 1
2 HCM D6 9 22 7 1 1
3 Upward D3 9 19 6 1 2
4 Wageningen D6 9 16 5 1 3
5 Apeliotes D14 9 16 5 1 3
6 Nijmegen D15 9 14 4 2 3
7 Union D12 9 13 4 1 4
8 Druten D2 9 12 4 0 5
9 Zevenaar D3 9 11 2 5 2
10 Apeliotes D12 9 7 2 1 6
11 Nijmegen D17 9 3 1 0 8
12 Nijmegen D16 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov NMHC Nijmegen D17 13:45 uit
1 dec NMHC Nijmegen D15 09:15 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
8 mrt WMHC D6 n.n.b thuis
15 mrt HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D2 n.n.b uit
22 mrt Union D12 n.n.b uit
29 mrt NMHC Nijmegen D16 n.n.b thuis
5 apr Hockey Club Druten D2 n.n.b uit
19 apr HCM Arnhem D6 n.n.b thuis
10 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D3 n.n.b uit
17 mei N.S.H.C. Apeliotes D14 n.n.b thuis
24 mei Hockey Vereniging Zevenaar D3 n.n.b uit
7 jun NMHC Nijmegen D17 n.n.b thuis
14 jun NMHC Nijmegen D15 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zevenaar D3 HCM D6 1-1
Overbetuwe D2 (O) Union D12 4-0
Wageningen D6 Apeliotes D12 6-0
Nijmegen D17 Druten D2 (O) 2-1
Apeliotes D14 Upward D3 2-3
Nijmegen D15 Nijmegen D16 15-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Druten D2 (O) Nijmegen D15 4-3
HCM D6 Nijmegen D17 2-0
Union D12 Apeliotes D14 2-4
Apeliotes D12 Overbetuwe D2 (O) 0-5
Nijmegen D16 Wageningen D6 0-9
Upward D3 Zevenaar D3 6-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nijmegen D17 Upward D3 1-2
Apeliotes D12 Union D12 1-2
Zevenaar D3 Apeliotes D14 2-2
Wageningen D6 Druten D2 (O) 2-1
Nijmegen D15 HCM D6 1-2
Overbetuwe D2 (O) Nijmegen D16 9-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Union D12 Zevenaar D3 0-0
Nijmegen D16 Apeliotes D12 2-4
Druten D2 (O) Overbetuwe D2 (O) 1-2
HCM D6 Wageningen D6 8-0
Upward D3 Nijmegen D15 1-2
Apeliotes D14 Nijmegen D17 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Apeliotes D12 Druten D2 (O) 1-2
Nijmegen D15 Apeliotes D14 1-3
Wageningen D6 Upward D3 2-3
Nijmegen D17 Zevenaar D3 1-3
Overbetuwe D2 (O) HCM D6 2-1
Nijmegen D16 Union D12 1-8
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Union D12 Nijmegen D17 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zevenaar D3 Nijmegen D15 1-1
Apeliotes D14 Wageningen D6 3-2
HCM D6 Apeliotes D12 6-1
Druten D2 (O) Nijmegen D16 8-1
Upward D3 Overbetuwe D2 (O) 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Druten D2 (O) Union D12 2-3
Overbetuwe D2 (O) Apeliotes D14 5-2
Apeliotes D12 Upward D3 0-1
Nijmegen D16 HCM D6 0-5
Wageningen D6 Zevenaar D3 2-0
Nijmegen D15 Nijmegen D17 3-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Upward D3 Nijmegen D16 8-0
Apeliotes D14 Apeliotes D12 0-2
Zevenaar D3 Overbetuwe D2 (O) 3-2
Nijmegen D17 Wageningen D6 0-2
Union D12 Nijmegen D15 1-2
HCM D6 Druten D2 (O) 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Nijmegen D16 Apeliotes D14 0-6
Apeliotes D12 Zevenaar D3 1-1
Druten D2 (O) Upward D3 2-1
Overbetuwe D2 (O) Nijmegen D17 5-0
HCM D6 Union D12 2-1
Wageningen D6 Nijmegen D15 4-4