Dames 14

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Gian Eijkenboom
Trainer Mark Langhout
Aanvoerder Marina Bool
Aanvoerder Liesbeth Caron
Aanvoerder Charlotte Tanke

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Overbetuwe D2 (O) Wageningen D6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Overbetuwe D2 10 25 8 1 1
2 HCM D6 10 25 8 1 1
3 Wageningen D6 10 19 6 1 3
4 Upward D3 10 19 6 1 3
5 Zevenaar D3 11 17 4 5 2
6 Apeliotes D14 10 16 5 1 4
7 Druten D2 11 15 5 0 6
8 Nijmegen D15 10 14 4 2 4
9 Union D12 10 13 4 1 5
10 Apeliotes D12 10 10 3 1 6
11 Nijmegen D17 10 3 1 0 9
12 Nijmegen D16 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HCM Arnhem D6 13:50 uit
8 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D3 n.n.b uit
15 mrt Union D12 n.n.b thuis
22 mrt Hockey Vereniging Zevenaar D3 n.n.b thuis
29 mrt NMHC Nijmegen D17 n.n.b uit
5 apr NMHC Nijmegen D15 n.n.b thuis
19 apr WMHC D6 n.n.b uit
10 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D2 n.n.b thuis
17 mei N.S.H.C. Apeliotes D12 n.n.b uit
24 mei NMHC Nijmegen D16 n.n.b thuis
7 jun Hockey Club Druten D2 n.n.b uit
14 jun HCM Arnhem D6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Nijmegen D17 Druten D2 (O) 2-1
Nijmegen D15 Nijmegen D16 15-0
Wageningen D6 Apeliotes D12 6-0
Overbetuwe D2 (O) Union D12 4-0
Apeliotes D14 Upward D3 2-3
Zevenaar D3 HCM D6 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Druten D2 (O) Nijmegen D15 4-3
Upward D3 Zevenaar D3 6-0
Union D12 Apeliotes D14 2-4
Apeliotes D12 Overbetuwe D2 (O) 0-5
Nijmegen D16 Wageningen D6 0-9
HCM D6 Nijmegen D17 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zevenaar D3 Apeliotes D14 2-2
Apeliotes D12 Union D12 1-2
Nijmegen D15 HCM D6 1-2
Wageningen D6 Druten D2 (O) 2-1
Nijmegen D17 Upward D3 1-2
Overbetuwe D2 (O) Nijmegen D16 9-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nijmegen D16 Apeliotes D12 2-4
HCM D6 Wageningen D6 8-0
Druten D2 (O) Overbetuwe D2 (O) 1-2
Union D12 Zevenaar D3 0-0
Upward D3 Nijmegen D15 1-2
Apeliotes D14 Nijmegen D17 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Apeliotes D12 Druten D2 (O) 1-2
Nijmegen D16 Union D12 1-8
Nijmegen D17 Zevenaar D3 1-3
Nijmegen D15 Apeliotes D14 1-3
Overbetuwe D2 (O) HCM D6 2-1
Wageningen D6 Upward D3 2-3
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Union D12 Nijmegen D17 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zevenaar D3 Nijmegen D15 1-1
HCM D6 Apeliotes D12 6-1
Upward D3 Overbetuwe D2 (O) 1-1
Apeliotes D14 Wageningen D6 3-2
Druten D2 (O) Nijmegen D16 8-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wageningen D6 Zevenaar D3 2-0
Nijmegen D15 Nijmegen D17 3-2
Nijmegen D16 HCM D6 0-5
Apeliotes D12 Upward D3 0-1
Druten D2 (O) Union D12 2-3
Overbetuwe D2 (O) Apeliotes D14 5-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zevenaar D3 Overbetuwe D2 (O) 3-2
Nijmegen D17 Wageningen D6 0-2
Upward D3 Nijmegen D16 8-0
Union D12 Nijmegen D15 1-2
HCM D6 Druten D2 (O) 3-1
Apeliotes D14 Apeliotes D12 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Apeliotes D12 Zevenaar D3 1-1
Nijmegen D16 Apeliotes D14 0-7
HCM D6 Union D12 2-1
Overbetuwe D2 (O) Nijmegen D17 5-0
Druten D2 (O) Upward D3 2-1
Wageningen D6 Nijmegen D15 4-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Apeliotes D14 Druten D2 (O) 0-2
Upward D3 HCM D6 1-4
Zevenaar D3 Nijmegen D16 12-0
Nijmegen D17 Apeliotes D12 1-2
Nijmegen D15 Overbetuwe D2 (O) 1-3
Wageningen D6 Union D12 3-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Druten D2 (O) Zevenaar D3 2-3