Heren 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder prestatieteam Stijn Janssen
Aanvoerder prestatieteam Bart van Loon

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes H1 Scoop H1 14:45
Blerick H1 Concordia H1 14:45
Heeze H1 Nuenen H1 14:45
Oedenrode H1 Venray H1 14:45
Rosmalen H1 Bemmel H1 14:45
Uden H1 Gemert H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oedenrode H1 10 21 7 0 3
2 Venray H1 10 19 6 1 3
3 Nuenen H1 9 19 6 1 2
4 Apeliotes H1 9 17 5 2 2
5 Rosmalen H1 10 17 5 2 3
6 Concordia H1 10 17 5 2 3
7 Blerick H1 10 15 5 0 5
8 Uden H1 10 15 5 0 5
9 Heeze H1 10 10 3 1 6
10 Gemert H1 10 8 2 2 6
11 Bemmel H1 10 7 2 1 7
12 Scoop H1 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Scoop H1 14:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
1 dec Nuenen H1 14:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
8 mrt R.H.C. Concordia H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub Blerick H1 n.n.b uit
22 mrt HOCKEY HEEZE H1 n.n.b uit
29 mrt Hockey Club Uden H1 n.n.b thuis
5 apr Sint Oedenrode H1 n.n.b uit
19 apr Rosmalen H1 n.n.b thuis
10 mei Nuenen H1 n.n.b uit
17 mei MHC Bemmel 800 H1 n.n.b thuis
24 mei MHCV H1 14:45 uit
7 jun HC Gemert H1 n.n.b thuis
14 jun HC Scoop H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Bemmel H1 Nuenen H1 3-5
Scoop H1 Uden H1 0-1
Gemert H1 Oedenrode H1 2-5
Blerick H1 Heeze H1 0-1
Concordia H1 Apeliotes H1 2-2
Venray H1 Rosmalen H1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Heeze H1 Bemmel H1 3-1
Rosmalen H1 Gemert H1 2-2
Oedenrode H1 Scoop H1 6-1
Uden H1 Concordia H1 1-5
Nuenen H1 Venray H1 2-0
Apeliotes H1 Blerick H1 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Apeliotes H1 Heeze H1 7-1
Blerick H1 Uden H1 2-3
Scoop H1 Rosmalen H1 1-2
Concordia H1 Oedenrode H1 1-5
Gemert H1 Nuenen H1 3-2
Venray H1 Bemmel H1 7-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bemmel H1 Gemert H1 1-3
Uden H1 Apeliotes H1 1-7
Oedenrode H1 Blerick H1 1-5
Rosmalen H1 Concordia H1 3-0
Nuenen H1 Scoop H1 2-0
Heeze H1 Venray H1 3-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Blerick H1 Rosmalen H1 3-2
Gemert H1 Venray H1 2-5
Uden H1 Heeze H1 2-1
Scoop H1 Bemmel H1 0-2
Apeliotes H1 Oedenrode H1 2-3
Concordia H1 Nuenen H1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Heeze H1 Gemert H1 2-2
Rosmalen H1 Apeliotes H1 1-2
Oedenrode H1 Uden H1 4-5
Venray H1 Scoop H1 4-2
Nuenen H1 Blerick H1 3-1
Bemmel H1 Concordia H1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Scoop H1 Gemert H1 4-2
Blerick H1 Bemmel H1 2-0
Uden H1 Rosmalen H1 0-6
Oedenrode H1 Heeze H1 4-0
Concordia H1 Venray H1 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Heeze H1 Scoop H1 2-3
Bemmel H1 Apeliotes H1 2-1
Rosmalen H1 Oedenrode H1 4-2
Venray H1 Blerick H1 3-1
Gemert H1 Concordia H1 4-5
Nuenen H1 Uden H1 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Uden H1 Bemmel H1 4-2
Concordia H1 Scoop H1 4-2
Apeliotes H1 Venray H1 2-2
Rosmalen H1 Heeze H1 0-1
Oedenrode H1 Nuenen H1 2-0
Blerick H1 Gemert H1 4-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Bemmel H1 Oedenrode H1 1-2
Nuenen H1 Rosmalen H1 3-3
Concordia H1 Heeze H1 3-1
Scoop H1 Blerick H1 2-5
Gemert H1 Apeliotes H1 2-3
Venray H1 Uden H1 5-2