Dames 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Naudjan Peters
Assistent-Trainer Casper Broekman
Aanvoerder Fleur van den Haak
Aanvoerder Mirthe van den Moosdijk
Aanvoerder prestatieteam Dominiek Rutten
Aanvoerder prestatieteam Maartje Wijnands

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Kromhouters D1 12:45
Geel-Zwart D1 Beuningen D1 12:45
Wijchen D1 QZ D1 12:45
Rosmalen D1 Nieuwegein D1 12:45
Upward D1 Hopbel D1 12:45
Phoenix D1 Apeliotes D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 QZ D1 4 10 3 1 0
2 Rosmalen D1 4 9 3 0 1
3 Phoenix D1 4 9 3 0 1
4 Nieuwegein D1 4 8 2 2 0
5 Wijchen D1 4 7 2 1 1
6 Geel-Zwart D1 4 6 2 0 2
7 Beuningen D1 4 4 1 1 2
8 Upward D1 4 4 1 1 2
9 Apeliotes D1 4 4 1 1 2
10 Kromhouters D1 4 4 1 1 2
11 Alliance D1 4 2 0 2 2
12 Hopbel D1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt SV Phoenix D1 12:45 uit
16 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 12:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
30 okt SMHC De Hopbel D1 n.n.b thuis
6 nov MHCBeuningen D1 12:45 uit
13 nov THCC De Kromhouters D1 n.n.b thuis
20 nov HCQZ D1 n.n.b uit
27 nov MHCN D1 n.n.b thuis
5 mrt Rosmalen D1 n.n.b thuis
12 mrt MHC Wijchen D1 n.n.b uit
19 mrt MHC Alliance D1 n.n.b thuis
26 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b uit
2 apr SV Phoenix D1 n.n.b thuis
16 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b uit
23 apr SMHC De Hopbel D1 n.n.b uit
30 apr MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
7 mei THCC De Kromhouters D1 n.n.b uit
14 mei HCQZ D1 n.n.b thuis
21 mei MHCN D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alliance D1 Phoenix D1 (1-2)final
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 (7-0)final
Wijchen D1 Upward D1 (3-0)final
Rosmalen D1 Apeliotes D1 (4-0)final
Nieuwegein D1 Beuningen D1 (2-0)scheduled
QZ D1 Kromhouters D1 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters D1 Nieuwegein D1 (0-0)final
Beuningen D1 Rosmalen D1 (2-4)final
Apeliotes D1 Wijchen D1 (1-3)final
Upward D1 Alliance D1 (2-2)final
Phoenix D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
Hopbel D1 QZ D1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Upward D1 (4-2)final
Wijchen D1 Beuningen D1 (3-3)final
Rosmalen D1 Kromhouters D1 (4-1)final
Nieuwegein D1 QZ D1 (2-2)final
Phoenix D1 Hopbel D1 (4-1)final
Alliance D1 Apeliotes D1 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
QZ D1 Rosmalen D1 (3-1)final
Kromhouters D1 Wijchen D1 (2-1)final
Beuningen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Apeliotes D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
Upward D1 Phoenix D1 (2-0)final
Hopbel D1 Nieuwegein D1 (0-3)final