Heren 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
2e Aanvoerder Dirk Lamée
Aanvoerder prestatieteam Mathijs Bouma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Houten H1 Kromhouters H1 14:45
Fletiomare H1 Oss H1 14:45
QZ H1 Wageningen H1 14:45
Etten-Leur H1 IJsseloever H1 14:45
Apeliotes H1 Derby H1 14:45
USHC H1 Shinty H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Houten H1 4 12 4 0 0
2 IJsseloever H1 4 12 4 0 0
3 Etten-Leur H1 4 12 4 0 0
4 Oss H1 4 6 2 0 2
5 Apeliotes H1 4 6 2 0 2
6 Kromhouters H1 4 6 2 0 2
7 Fletiomare H1 4 6 2 0 2
8 USHC H1 4 6 2 0 2
9 Derby H1 4 3 1 0 3
10 Wageningen H1 4 3 1 0 3
11 Shinty H1 4 0 0 0 4
12 QZ H1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt H.C. Derby H1 14:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4
16 okt Oss H1 14:45 uit
30 okt HC Etten-Leur H1 14:45 uit
6 nov Hockey Club Houten H1 n.n.b thuis
13 nov U.S.H.C. H1 n.n.b uit
20 nov HCQZ H1 n.n.b thuis
27 nov MHC Fletiomare H1 n.n.b uit
5 mrt WMHC H1 n.n.b uit
12 mrt DMHC Shinty H1 n.n.b thuis
19 mrt THCC De Kromhouters H1 n.n.b uit
26 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
2 apr H.C. Derby H1 n.n.b uit
16 apr Oss H1 n.n.b thuis
23 apr HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis
30 apr Hockey Club Houten H1 14:45 uit
7 mei U.S.H.C. H1 n.n.b thuis
14 mei HCQZ H1 n.n.b uit
21 mei MHC Fletiomare H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
USHC H1 Oss H1 (2-1)final
Houten H1 QZ H1 (5-1)final
Etten-Leur H1 Fletiomare H1 (4-3)final
Apeliotes H1 Wageningen H1 (7-2)final
Derby H1 Shinty H1 (3-2)final
IJsseloever H1 Kromhouters H1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters H1 Derby H1 (5-1)scheduled
Shinty H1 Apeliotes H1 (3-4)final
Wageningen H1 Etten-Leur H1 (2-3)final
Fletiomare H1 Houten H1 (0-2)final
QZ H1 USHC H1 (1-3)scheduled
Oss H1 IJsseloever H1 (2-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
USHC H1 Fletiomare H1 (0-2)final
Houten H1 Wageningen H1 (3-1)final
Etten-Leur H1 Shinty H1 (4-3)scheduled
Apeliotes H1 Kromhouters H1 (3-4)scheduled
Derby H1 IJsseloever H1 (2-3)final
QZ H1 Oss H1 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJsseloever H1 Apeliotes H1 (3-1)scheduled
Kromhouters H1 Etten-Leur H1 (3-4)scheduled
Shinty H1 Houten H1 (0-7)final
Wageningen H1 USHC H1 (2-0)final
Fletiomare H1 QZ H1 (4-2)scheduled
Oss H1 Derby H1 (4-2)final