Heren 07

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Gerke van Dijk
Aanvoerder Bart Ligtenberg
Aanvoerder Erik Schreuder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wijchen H2 HCM H4 11:00
HCM H3 Wageningen H4 11:00
Wageningen H3 Zevenaar H2 12:45
Union H4 Ede H3 14:45
Union H6 Druten H2 15:00
Apeliotes H7 Westerduiven H2 15:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerduiven H2 4 12 4 0 0
2 Union H4 4 10 3 1 0
3 Zevenaar H2 4 9 3 0 1
4 HCM H3 4 7 2 1 1
5 Wageningen H4 3 6 2 0 1
6 Ede H3 4 6 2 0 2
7 Druten H2 4 6 2 0 2
8 Nijmegen H7 4 5 1 2 1
9 Wageningen H3 3 3 1 0 2
10 HCM H4 4 3 1 0 3
11 Wijchen H2 2 0 0 0 2
12 Apeliotes H7 3 0 0 0 3
13 Union H6 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Westerduiven H2 15:35 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
30 okt Hockey Club Druten H2 n.n.b uit
6 nov HCM Arnhem H4 n.n.b thuis
13 nov Hockey Vereniging Zevenaar H2 10:00 uit
20 nov WMHC H3 n.n.b thuis
27 nov MHC Wijchen H2 n.n.b uit
4 dec Union H6 n.n.b thuis
12 mrt MHC EDE H3 n.n.b thuis
19 mrt NMHC Nijmegen H7 n.n.b uit
26 mrt HCM Arnhem H3 n.n.b uit
2 apr Union H4 n.n.b thuis
16 apr WMHC H4 n.n.b uit
23 apr Westerduiven H2 n.n.b uit
14 mei Westerduiven H2 n.n.b uit
21 mei Hockey Club Druten H2 n.n.b thuis
4 jun HCM Arnhem H4 n.n.b uit
11 jun Hockey Vereniging Zevenaar H2 n.n.b thuis
18 jun WMHC H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Union H6 Union H4 (2-8)final
Zevenaar H2 Westerduiven H2 (2-5)scheduled
HCM H4 Druten H2 (3-1)scheduled
Apeliotes H7 HCM H3 (0-5)final
Nijmegen H7 Ede H3 (1-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Union H4 Apeliotes H7 (6-1)final
Westerduiven H2 Wageningen H3 (3-1)scheduled
Ede H3 HCM H4 (5-1)scheduled
HCM H3 Nijmegen H7 (2-2)final
Druten H2 Zevenaar H2 (1-7)scheduled
Wageningen H4 Union H6 (5-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zevenaar H2 HCM H4 (3-2)scheduled
Wijchen H2 Westerduiven H2 (0-7)final
Apeliotes H7 Wageningen H4 (0-2)final
HCM H3 Ede H3 (4-3)scheduled
Wageningen H3 Druten H2 (2-3)final
Nijmegen H7 Union H4 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Union H4 HCM H3 (4-0)final
Westerduiven H2 Union H6 (7-5)final
Ede H3 Zevenaar H2 (2-6)scheduled
Druten H2 Wijchen H2 (3-0)scheduled
HCM H4 Wageningen H3 (3-4)final
Wageningen H4 Nijmegen H7 (0-2)final