Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bhavarth van de Leemput
Assistent-Trainer Dirk Lamée
Aanvoerder Dian Laffra
Aanvoerder Lieke van der Steur

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCM D2-O Union D5 0:00
Upward D3 Apeliotes D3 0:00
Beuningen D2-O Upward D2-O 0:00
Union D4 QZ D3-O 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D5 9 21 7 0 2
2 Upward D2-O 9 19 6 1 2
3 Beuningen D2-O 8 19 6 1 1
4 Apeliotes D3 9 17 5 2 2
5 Wageningen D3 9 13 4 1 4
6 HCM D2-O 9 10 3 1 5
7 Union D4 9 10 3 1 5
8 QZ D3-O 9 7 2 1 6
9 Upward D3 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D3 n.n.b uit
19 mrt HCM Arnhem D2-O n.n.b thuis
26 mrt R.K.H.V. Union D5 n.n.b uit
2 apr HCQZ D3-O n.n.b uit
23 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D2-O n.n.b uit
14 mei R.K.H.V. Union D4 n.n.b thuis
21 mei MHCBeuningen D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D3 Union D5 (0-1)final
HCM D2-O QZ D3-O (2-3)scheduled
Union D4 Upward D2-O (0-7)final
Wageningen D3 Apeliotes D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
QZ D3-O Union D4 (2-2)final
Upward D2-O Beuningen D2-O (1-3)scheduled
Union D5 HCM D2-O (4-3)final
Apeliotes D3 Upward D3 (1-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Beuningen D2-O Union D4 (5-1)final
HCM D2-O Apeliotes D3 (1-2)final
Union D5 QZ D3-O (5-0)scheduled
Wageningen D3 Upward D2-O (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Union D4 Wageningen D3 (2-1)final
QZ D3-O Beuningen D2-O (1-5)scheduled
Upward D2-O Upward D3 (9-1)final
Apeliotes D3 Union D5 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
HCM D2-O Upward D2-O (3-4)scheduled
Apeliotes D3 QZ D3-O (2-1)final
Upward D3 Union D4 (0-2)final
Wageningen D3 Beuningen D2-O (2-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
QZ D3-O Wageningen D3 (1-4)final
Beuningen D2-O Upward D3 (6-0)final
Union D4 HCM D2-O (1-4)final
Upward D2-O Union D5 (5-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HCM D2-O Beuningen D2-O (1-5)scheduled
Apeliotes D3 Upward D2-O (2-2)final
Upward D3 Wageningen D3 (0-5)final
Union D5 Union D4 (3-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Union D4 Apeliotes D3 (1-0)final
Beuningen D2-O Union D5 (2-4)scheduled
Wageningen D3 HCM D2-O (3-3)final
Upward D3 QZ D3-O (0-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
QZ D3-O Upward D2-O (1-4)scheduled
Union D5 Wageningen D3 (2-1)final
Apeliotes D3 Beuningen D2-O (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Upward D2-O Union D4 (4-2)final
Apeliotes D3 Wageningen D3 (4-1)final
QZ D3-O HCM D2-O (1-5)scheduled
Union D5 Upward D3 (4-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
HCM D2-O Upward D3 (5-0)final