Dames 05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Mathijs Bouma
Trainer/Coach Hans van Loon
Aanvoerder Renske de Haas
Aanvoerder Eva Severijnen
Aanvoerder Danielle Zonjee
DWF aanvoerder Renske de Haas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D3 Wageningen D4 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bemmel D2-O 10 22 7 1 2
2 Apeliotes D4 10 20 7 2 1
3 Union D6 10 15 5 0 5
4 Beuningen D3 8 15 4 3 1
5 Apeliotes D5 10 14 4 2 4
6 Wageningen D4 9 13 4 1 4
7 Union D8 9 4 1 1 7
8 Nijmegen D5 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt R.K.H.V. Union D6 n.n.b uit
19 mrt WMHC D4 n.n.b uit
26 mrt N.S.H.C. Apeliotes D4 n.n.b thuis
2 apr MHCBeuningen D3 n.n.b uit
16 apr R.K.H.V. Union D8 n.n.b uit
23 apr NMHC Nijmegen D5 n.n.b thuis
14 mei MHC Bemmel 800 D2-O n.n.b uit
21 mei R.K.H.V. Union D6 n.n.b thuis
4 jun WMHC D4 n.n.b thuis
11 jun N.S.H.C. Apeliotes D4 n.n.b uit
18 jun MHCBeuningen D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bemmel D2-O Wageningen D4 (1-0)final
Beuningen D3 Apeliotes D4 (3-3)final
Union D8 Apeliotes D5 (0-0)final
Nijmegen D5 Union D6 (2-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Apeliotes D5 Nijmegen D5 (3-0)final
Apeliotes D4 Union D8 (1-0)final
Wageningen D4 Beuningen D3 (1-1)scheduled
Union D6 Bemmel D2-O (2-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Union D8 Beuningen D3 (1-4)final
Union D6 Wageningen D4 (1-0)final
Bemmel D2-O Apeliotes D5 (2-2)final
Nijmegen D5 Apeliotes D4 (0-3)cancelled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeliotes D4 Bemmel D2-O (0-2)final
Beuningen D3 Nijmegen D5 (5-0)scheduled
Apeliotes D5 Union D6 (1-0)final
Wageningen D4 Union D8 (3-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Union D6 Apeliotes D4 (0-2)final
Bemmel D2-O Beuningen D3 (2-1)final
Apeliotes D5 Wageningen D4 (3-1)final
Nijmegen D5 Union D8 (0-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nijmegen D5 Apeliotes D4 (0-5)final
WOENSDAG 26 OKTOBER 2022
Beuningen D3 Union D6 (3-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Apeliotes D4 Apeliotes D5 (3-1)final
Union D8 Bemmel D2-O (3-4)final
Nijmegen D5 Wageningen D4 (2-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Bemmel D2-O Nijmegen D5 (6-0)final
Union D6 Union D8 (2-1)final
Apeliotes D5 Beuningen D3 (1-2)scheduled
Wageningen D4 Apeliotes D4 (2-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Apeliotes D4 Beuningen D3 (1-1)scheduled
Wageningen D4 Bemmel D2-O (3-0)final
Union D6 Nijmegen D5 (1-0)final
Apeliotes D5 Union D8 (4-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Union D8 Apeliotes D4 (0-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Apeliotes D4 Nijmegen D5 (4-1)scheduled
Apeliotes D5 Bemmel D2-O (0-6)final
Wageningen D4 Union D6 (10-0)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bemmel D2-O Union D6 (3-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Nijmegen D5 Apeliotes D5 (5-0)final