Dames 11

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Luuk Bergman
Trainer Annemein Schluck
Aanvoerder Nadia Arts
Aanvoerder Ning tao Balkenende
Aanvoerder Patricia van Binsbergen
2e Aanvoerder Patricia van Binsbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D15 Nijmegen D14 8:45
Nijmegen D17 Apeliotes D13 10:00
Upward D5 Nijmegen D19 13:30
Nijmegen D18 Apeliotes D11 13:30
Upward D4 Wageningen D7 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes D11 4 12 4 0 0
2 Wageningen D7 4 12 4 0 0
3 Upward D5 4 9 3 0 1
4 Nijmegen D18 4 9 3 0 1
5 Apeliotes D13 4 5 1 2 1
6 Apeliotes D15 4 4 1 1 2
7 Nijmegen D19 4 3 1 0 3
8 Nijmegen D17 4 3 1 0 3
9 Nijmegen D14 4 1 0 1 3
10 Upward D4 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt NMHC Nijmegen D18 13:30 uit
30 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 n.n.b thuis
6 nov WMHC D7 16:30 uit
13 nov N.S.H.C. Apeliotes D15 n.n.b uit
20 nov N.S.H.C. Apeliotes D13 n.n.b thuis
27 nov NMHC Nijmegen D17 n.n.b thuis
12 mrt NMHC Nijmegen D14 n.n.b uit
19 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D4 n.n.b thuis
26 mrt NMHC Nijmegen D19 n.n.b uit
2 apr NMHC Nijmegen D18 n.n.b thuis
16 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 n.n.b uit
23 apr WMHC D7 n.n.b thuis
14 mei N.S.H.C. Apeliotes D15 n.n.b thuis
21 mei N.S.H.C. Apeliotes D13 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D17 Apeliotes D11 (0-9)final
Apeliotes D15 Upward D4 (1-0)final
Nijmegen D19 Wageningen D7 (0-3)final
Upward D5 Nijmegen D18 (3-1)final
Nijmegen D14 Apeliotes D13 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D18 Apeliotes D15 (2-0)final
Apeliotes D11 Nijmegen D14 (8-0)final
Wageningen D7 Upward D5 (3-2)final
Upward D4 Nijmegen D17 (0-1)final
Apeliotes D13 Nijmegen D19 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Upward D4 Apeliotes D11 (0-6)final
Upward D5 Apeliotes D13 (5-0)final
Nijmegen D19 Nijmegen D14 (3-2)final
Nijmegen D17 Nijmegen D18 (0-1)final
Apeliotes D15 Wageningen D7 (2-9)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeliotes D11 Nijmegen D19 (7-0)final
Nijmegen D18 Upward D4 (3-1)scheduled
Nijmegen D14 Upward D5 (0-11)final
Wageningen D7 Nijmegen D17 (6-0)scheduled
Apeliotes D13 Apeliotes D15 (0-0)final