Dames 15

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Sterre Lanz
Trainer/Coach Fleur Tiemessen
Aanvoerder Florence Hendrikse
Aanvoerder Maud van der Meijde

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D15 Nijmegen D14 8:45
Nijmegen D17 Apeliotes D13 10:00
Upward D5 Nijmegen D19 13:30
Nijmegen D18 Apeliotes D11 13:30
Upward D4 Wageningen D7 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes D11 4 12 4 0 0
2 Wageningen D7 4 12 4 0 0
3 Upward D5 4 9 3 0 1
4 Nijmegen D18 4 9 3 0 1
5 Apeliotes D13 4 5 1 2 1
6 Apeliotes D15 4 4 1 1 2
7 Nijmegen D19 4 3 1 0 3
8 Nijmegen D17 4 3 1 0 3
9 Nijmegen D14 4 1 0 1 3
10 Upward D4 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt NMHC Nijmegen D14 08:45 thuis - Anneke Sloet - Veld 2
30 okt NMHC Nijmegen D19 n.n.b uit
6 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 n.n.b thuis
13 nov N.S.H.C. Apeliotes D11 n.n.b thuis
20 nov NMHC Nijmegen D17 n.n.b uit
27 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D4 n.n.b uit
12 mrt NMHC Nijmegen D18 n.n.b thuis
19 mrt WMHC D7 n.n.b uit
26 mrt N.S.H.C. Apeliotes D13 n.n.b thuis
2 apr NMHC Nijmegen D14 n.n.b uit
16 apr NMHC Nijmegen D19 n.n.b thuis
23 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 n.n.b uit
14 mei N.S.H.C. Apeliotes D11 n.n.b uit
21 mei NMHC Nijmegen D17 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D17 Apeliotes D11 (0-9)final
Apeliotes D15 Upward D4 (1-0)final
Nijmegen D19 Wageningen D7 (0-3)final
Upward D5 Nijmegen D18 (3-1)final
Nijmegen D14 Apeliotes D13 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D18 Apeliotes D15 (2-0)final
Apeliotes D11 Nijmegen D14 (8-0)final
Wageningen D7 Upward D5 (3-2)final
Upward D4 Nijmegen D17 (0-1)final
Apeliotes D13 Nijmegen D19 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Upward D4 Apeliotes D11 (0-6)final
Upward D5 Apeliotes D13 (5-0)final
Nijmegen D19 Nijmegen D14 (3-2)final
Nijmegen D17 Nijmegen D18 (0-1)final
Apeliotes D15 Wageningen D7 (2-9)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeliotes D11 Nijmegen D19 (7-0)final
Nijmegen D18 Upward D4 (3-1)scheduled
Nijmegen D14 Upward D5 (0-11)final
Wageningen D7 Nijmegen D17 (6-0)scheduled
Apeliotes D13 Apeliotes D15 (0-0)final